دانلود برنامه Moments اپ جدید گالری عکس از Kodak

Kodak اپلیکیشن جدید آلبوم عکس با نام برنامه Moments را برای آیپد وارد بازار کرد. امروز یک نام آشنا زیر قسمت “عکاسی” در فروشگاه اپل قرار گرفت. Kodak، تنها 6 ماه بعد از اینکه رسما از ورشکستگی خارج شد، یک اپلیکیشن جدید به نام “Kodak Moments for iPad” را منتشر کرد که به مشتریان اجازه می دهد تا با استفاده از drag and drop بر روی آیپد خود، آلبوم های عکس خود را ایجاد کنند، سفارش دهند، پرینت بگیرند، و تصاویر خود را بزرگ سازی نمایند.

برنامه Moments

این نرم افزار محصول Kodak Alaris است – گروه تجاری تصویربرداری اسناد شخصی، که به دنبال خروج Eastman Kodak از ورشکستگی در پاییز گذشته، مجوز شاخه Kodak را دریافت کرده است – و در گذشته نیز تعداد انگشت شماری برنامه آیفون را منتشر کرده است. اما این اولین نسخه از نرم افزار قابل توجه این شرکت برای آیپد است…

به عنوان مروری سریع از برنامه Moments می توان گفت:

اکنون می توانید سریع و آسان، ایجاد آلبوم عکس، پرینت، و بزرگ سازی عکس های خود را – با یک drag and drop  ساده – بر روی iPad خود، با کیفیت بالا انجام دهید. اپلیکیشن KODAK MOMENTS HD، به ویژه برای تبلت طراحی شده، و شما می توانید آلبوم های عکس در اندازه های مختلف، template های قابل انعطاف و طرح های جذاب پس زمینه گوناگونی را انتخاب نمایید، سفارش دهید و در همان روز دریافت کنید!

و برخی از ویژگی های قابل توجه برنامه Moments عبارتند از:

  • از عکس های خود بر روی iPad و یا از طریق FACEBOOK ، INSTAGRAM ، و FLICKr استفاده نمایید.
  • تکنولوژی SmartFit محتوای کاملی از تصاویر را بدون حذف هیچ قسمتی، حفظ می نماید.
  • عکس ها را با یک drage and drop ساده – انتخاب نمایید. کار کردن با آن توسط شخص خودتان بسیار ساده است!
  • از بین گزینه های مختلف اندازه آلبوم و نرم یا سخت بودن نوع جلد آن برای کتاب، انتخاب نمایید.
  • از تکنولوژی Perfect Touch Enhancement شرکت Kodak برای ارتقای کیفیت تصاویر چاپ شده بهره مند شوید.
  • تصاویر را به راحتی و در همان روز به خانه خود ارسال کنید، یا به طور آنلاین سفارش دهید و در فروشگاه دریافت کنید تا به عنوان هدیه با دوستان و خانواده به اشتراک گذارید.
  • سفارش خود را برای دریافت در همان روز، از طریق اتصال 3G/4G و یا wifi، به Target و یا Bartell Drugs ارسال کنید، و یا آیپد خود را به فروشگاه Kodak آورده، و از مزایای استفاده از گزینه های بیشتر برای شخصی کردن عکس ها در KODAK Picture Kiosk و در یک اتصال wifi امن بهره مند شوید.
  • امکان ایجاد کلاژ ، کارت تبریک و تقویم نیز به زودی به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد.

برنامه Moments به شما اجازه چاپ و ارسال عکس ها به خانه، و یا سفارش آنلاین و دریافت در فروشگاه را می دهد. همچنین دارای یک مکان یاب است که به شما کمک می کند تا Target یا Bartell Drugs نزدیک خود را بیابید. در صورت علاقه مند بودن، می توانید Kodak Moments را در فروشگاه اپل app store moments به صورت رایگان پیدا کنید. استفاده از این اپلیکیشن مستلزم آن است که یک آیپد 2 و یا نسخه جدیدتر، دارای iOS 7.0.1 و یا بالاتر داشته باشید.

برنامه Moments

اگر شما در حال حاضر از Shutterfly و یا دیگر سرویس های سفارش عکس استفاده می کنید، دلیل واقعا قانع کننده ای برای تبدیل به برنامه Moments از Kodak وجود ندارد، با این حال، انتشار برنامه Moments از آن جهت قابل توجه است که به عنوان آن چیزی است که از شرکتی به جا مانده که زمانی شرکت اصلی در بازار دوربین بوده است، و تلاش می کند تا بازار جدید و بسیار کوچکتر خود را در عصر دیجیتال حداقل با 5 سال تاخیر، پیدا نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا