دانلود بازی Mountain برای آیفون و آیپد و آیپاد

تا به حال آرزوی کردید که کاش یک کوه بودید؟!

Mountain-Game

می دانید بازی های شبیه سازی شده به چه نوع بازی هایی گفته می شود؟ به آن دسته از بازی هایی که در آن انسان به جای یک شی یا موجود زنده دیگر قرار گرفته و بازی می کند و گاهی می تواند خیلی جذاب باشد … حالا فرض کنید در یک بازی شما به جای یک « کوه » باشید!

من خودم این بازی را دانلود کرده ام و خیلی بازی جذاب و متفاوتی هست و به شما هم بیشنهاد که این بازی را دانلود کنید. قیمت این بازی فقط 99 سنت می باشد و شما می توانید نوعی زندگی مجازی را تجربه کنید که در آن نقش یک کوه را دارید.

شما ( به عنوان یک کوه) در یک فضای خالی شناور هستید ، میزبان شما در این بازی یک اکوسیستم است  و شما در معرض طوفان های خاصی قرار می گیرید و کمی بعد از شروع بازی با چرخش کوه حس می کنید که خودتان در حال چرخیدن هستید و این خیلی حس لذت بخشی به شما می دهد.

خب ،‌ من که خودم طرفدار سرسخت این بازی شده ام . شما با صرف فقط 99 سنت  می توانید این بازی آرام و سرگرم کننده و سرشار از حس آرامش را داشته باشید. در اینجا کمی درباره اثرات این بازی در وجود شما حرف میزنیم.

وقتی از مشغله هایی که در زندگی شما وجود دارد خسته شدید می توانید به این بازی بناه ببرید ، فقط زمانی می توانید این بازی را کامل حس کنید که با آن ارتباط برقرار کنید . هروقت با این بازی مشغول هستید می توانید برای تنوع با اگر از قسمتی از بازی خوشتان نمی آید مشغول بازی دیگری شوید سیستم شما ادامه بازی را خواهد کرد.

کل این بازی مبتنی بر آرامشی است که در کوه حاکم است. تا به حال این آرامش را حس کرده اید؟ شما برای رسیدن به این آرامش باید سختی هایی را در این بازی بست سر بگذارید  من ابتدای این مطلب را بایک جمله طنز آمیز شروع کردم. و همینطور داستان را تمام می کنم تا به شما نشان بدهم چقدر این بازی می تواند شما را وارد حس و فضای خودش بکند:

اوه ! چطور ممکن است بدن من تبدیل به یک کوه بشود!

شما علاوه بر مک بوک می توانید این بازی را در کامبیوتر و لینوکس خود داشته باشید.

لینک دانلود بازی

mountain

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا