دانلود بازی Plants Vs. Zombies برای آیفون و آیپد

فقط اگر توسعه دهنده بازی Plants Vs. Zombies تو شرکت Popcat را من پیدا نکنم… مثل همیشه داشتیم زندگی مان را می کردیم در صلح و آرامش و ترافیک و دود شهر تهران می سوختیم و می ساختیم که ناگهان با این بازی آشنا شدیم. بله گیاهان علیه زامبی ها یا همان Plants Vs. Zombies را می گویم.

بازی Plants Vs. Zombies یکی از اعتیاد آور ترین و البته جذاب ترین بازی ها حتی برای بزرگتر هاست. الان یک چند وقتی می شود معتاد شدیم و تند و تند گیاهان را جلوی این زامبی ها می گزاریم و از مغز خود مراقبت می کنیم.

باورتان نمی شود اگر بهتان بگویم با این که این بازی ساختار استراتژیکی خیلی سنتی و ساده ای دارد اما اصلاً در کیفیت بازی تاثیری اعمال نمی کند، و ما سعی می کنیم با هم مهربون باشیم… :دی

بعضی هایشان خسته اند، همان هایشان که تشنه به خونند، برخی هم نه یک سری چیز بر سر خود می گزارند و مثل رودرانر به سمتمان حمله می کنند. تازه داستان به همین جا هم ختم نمی شوند بعضی هایشان خیلی ریا کارند [تف به ریاء!] و به قدری حقه سر هم می کنند که اگر چینش منظمی نداشته باشید فاتحه تان خوانده است! نباید بگذارید به حیاط پشتی خانه تان برسند. هر ردیفی را که منفجر می کنید، یکی دیگه ظاهر می شود! البته این قدر ها هم بازی خشک نیست؛ در بازی Plants Vs. Zombies یا به عبارتی گیاهان و زامبی ها , هر مرحله ای را که پشت سر می گزارید انواع جدیدی از گیاهان و وسایل دفاعی به کمک تان می آیند که ایجاد تنوع می کنند.

screen568x568

این توضیح اصلی از بازی بود اما اگر دلتان می خواهد کمی هم تجربه شخصی و حقه های بازی بدانید متن زیر مخصوص شماست؛

مشخصات بازی Plants Vs. Zombies

در اول که بازی را شروع می کنید چند ماجراجویی مختلف در بخش هایی مختلف در اختیارتان قرار می گیرد که با انتخاب هر یک، به یک دنیای جدید قدم می گزارید و باید مرحله جدیدی را پشت سر بگذارید.

هنگامی که در بازی Plants Vs. Zombies در مبارزه با زامبی ها هستید، یعنی می خواهید جنگ را شروع کنید، پیش از آن که به شما حمله ای صورت بگیرد، معمولا به شما چند ثانیه وقت داده می شود تا تاکتیک دفاعی تان را بچینید. البته باید دقت داشته باشید که قبل از شروع بازی باید تمامی ابزار جنگی تان را انتخاب کنید. ناگفته نماند که شما در شروع هر مرحله چند خانه ی معین برای برداشتن سلاح ها دارید و باید با آن ها تمام همان مرحله را سر کنید. اگر می خواهید تعداد خانه های سلاح های تان بیشتر شود باید پول دلاری خرج کنید یا این که با کسب امتیاز روی به خرید آن ها بیاورید.

اکنون سلاح های تان را برداشته اید و قبل از این که زامبی ها به شما حمله کنند، چند ثانیه وقت دارید [فرض می کنیم در مراحل اول که خیلی هم سخت نشده قرار دارید و آموزش های خود بازی را هم نادیده می گیریم]. در ابتدا باید از گل های آفتابگردان برای ذخیره سازی نیرو ها استفاده کنید. پس متناسب با انرژی اولیه تان که معمولاً 25 هم هست، یک گل بکارید و منتظر شوید تا انرژی بیشتری کسب کرده، سپس یک گل دیگر بکارید. اکنون دو گل آفتابگردان برای تولید نیرو دارید، پس دیگر به نظامی گری روی می آوریم! با با قرار دادن گیاهان سبز رنگ در هر نقطه، می توانید به زامبی ها حمله کنید. این رَویه برای شروع کار بازی Plants Vs. Zombies است. البته نیازی نیست همه چیز را بنا بر تجربه ام بگویم و خودتان با کمی بازی حتی از من هم مجرب تر می شوید :دی پس سریعتر دانلود کنید.

همینطور که مرحله ها در بازی Plants Vs. Zombies را به پیش می روید انواع سلاح های جدید [چه آن هایی که به نیروی خورشید احتیاج دارند و چه نه با هر هزینه ای و باز شدن تنها با صرف زمان] به جعبه اسلحه تان اضافه می شود. این را هم به خاطر داشته باشید که زامبی ها هم منتظر باز نمی ایستند تا شما آن ها را بزنید و آن ها هم شما را نگاه کنند! همانطور که حرکت می کنند در هر ردیف، اگر چیزی جلوی شان باشد که توانایی مقابله با آن ها را نداشته باشد می خورند و نوش جان می کنند! پس تاکتیک های چیدن هم اصـــلا مهم نیست :دی

اگر هم، همه تجهیزاتی که کاشته اید را میل نمودند و به سمت خانه تان برای خوردن مغز مبارک تشریف اوردند، یک ردیف ماشین چمن زنی برای استقبال گرم از آن ها تدارک دیده شده پس این هم یک آوانس!

فقط یک نکته که حائز اهمیت می دانم بگم این هست که مدل رایانه ای این بازی از ورژن آی او اس آن کمی پیشرفته تر است و تا جایی که من می دانم در آخرین بار،  ویژگی بیشتری هم دارد [البته آخر الزمان شده ممکن است ورژن آی او اس از نسخه رایانه چیز های بیشتری داشته باشد :||| :دی]
چیز خیلی خاصی نیست که بخواهم بگویم، من این همه بازی مثل بازی Plants Vs. Zombies پست میکنم، زحمت میکشم به قول مجری یک تلویزیون معروف خون می ریزم، عرق جبین می ریزم براتون پست می نویسم شما هم نظر نمی زارید… واقعاً دستتان درد نکند…
امیدواریم که صبح فردا رو با اعتیادی مضاعف به گوشی تان شروع کنید [شوخی می فرماییم]!

لینک دانلود Plants Vs. Zombies

می توانید از این لینک در آیتیونز Plants Vs. Zombies را با قیمت 0.99$ خریداری و دانلود نمایید.

مانا باشید

منبع : Modojo

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا