دانلود بازی Where Is My Water برای آیفون آیپد و آیپاد

بازی Where Is My Water یک بازی وازل گونه‌ است که احتمالا همه شما با آن آشنایی دارید. این بازی در ابتداری عرضه راه صد ساله را یک شبه طی کرد و هزاران طرفدار پیدا کرد. بازی Where Is My Water داستان یک تمساح بامزه سبز رنگ است که قرار است حمام کند، شما باید راه آب را به سمت دوش حمام این تمساح بامزه باز کنید.

Wheres-My-Water-Featuring-XYY-iPhone-screenshot-001

نسخه اول بازی Where Is My Water به صورت رایگان در سال 2011 عرضه شد، نسخه بعدی این بازی یعنی Where Is My Water 2 نیز در سال 2013 عرضه شد. نمونه‌های دیگری از این بازی نیز در سال 2012 عرضه شده‌اند مانند ? Where’s My Perry و ? Where’s My Mickey که کمتر مورد استقابل قرار گرفتند.

Wheres-My-Water-Featuring-XYY-iPhone-screenshot-002

اکنون دیزی نسخه دیگری از این سری بازی با نام Where’s My Water? Featuring XYY عرضه کرده ، که شما را وارد یک ماجراجویی با یک شخصیت کارتونی با نام XYY می‌کند.

ویژگی ها و داستان نسخه جدید بازی Where Is My Water

Wheres-My-Water-Featuring-XYY-iPhone-screenshot-003

البته نسخه جدید سری بازی Where Is My Water رایگان نیست و برای بازی کردن شما باید 99 سنت بپردازید. در این بازی شما باید به این شخصیت کارتونی در مراحل مختلف کمک کنید و او  و دوستانش را در برابر اتفاقات و خطر‌های که به وجود می‌آید محافظت کنید.

به صورت پایه 80 مرحله بازی انتظار شما را می‌کشد و ممکن است در آینده مراحل جدیدی نیز اضافه شود. راهکار‌های بهتری برای افزایش قدرت شما در بازی وجود دارد.

اما داستان اصلی بازی چیست؟ چرا باید از این شخصیت کارتونی محافظت کرد؟

Wheres-My-Water-Featuring-XYY-iPhone-screenshot-004

به گفته شرکت دیزنی:

XYY یک گوسفند سرخوش و باهوش بوده که در تپه های سرسبز همراه با دوستان و خانواده خود زندگی می‌کرده، در آن طرف تپه یک گرگ خونخوار، بزرگ و گرسنه وجود داشته که قصد کرده تمام این گوسفندان را بگیرد و یک وعده خوشمزه از گوشت آن‌ها درست کند.

نسخه جدید بازی Where Is My Water بر روی آیفون، آیپاد تاچ و دستگاه آیپد با iOS 6.0 به بالاتر اجرا می‌شود، حجم این بازی نیز 55 گیگابایت است. این بازی بر روی نسل چهارم آیپاد تاچ و قبل‌تر، آیپد 1 و آیفون 3GS به قبل نصب نخواهد شد.

بازی Where’s My Water? Featuring XYY را همین الان از اپ استور دانلود کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا