دانلود برنامه Skitch و طراحی در آیفون و آیپد

برنامه Skitch مدت‌ها برنامه‌ای محبوب در مک بود و حتی زمانی که در مرحله بتا بود طرفداران زیادی داشت، و بعد از اینکه توسط اِوِرنوت در سال ۲۰۱۱ خریداری شد باز هم افراد بیشتری به آن روی آوردند. همتای رایگان برنامه Skitch برای iOS هم به همان اندازه دوست داشتنی است، و به کاربران موبایل و تبلت اجازه می‌دهد روی PDFها، وب‌سایت‌ها، نقشه‌ها، و عکس‌ها قبل از اشتراک‌گذاری طرح‌هایی بکشند.

لینک دانلود برنامه skitch از آیتونز:

Download

برنامه Skitch اپلیکیشنی است که اخیرا بیشتر و بیشتر از آن استفاده می‌کنم، بخصوص زمانی که در حال بررسی اپلیکیشن‌ها و پرو‌ژه‌های وبی هستم. چه همکاران شما کیلومترها دور از شما باشند و چه نزدیک باشند اما امکان دیدار از نزدیک را نداشته باشید، برنامه Skitch به شما کمک می‌کند که با روشی ملموس‌تر از یادداشت‌های ایمیلی با آنها در ارتباط باشید.

برنامه Skitch

همان‌طور که اشاره کردم وقتی برنامه Skitch را باز می‌کنید، روش‌های مختلفی برای علامت‌گذاری روی چیزها در اختیار دارید: می‌توانید روی یک صفحه خالی طراحی کنید، عکسی بگیرید (با قابلیت حاشیه‌نگاری) یا عکسی را از گالری انتخاب کنید، روی یک PDF یا صفحه وب حاشیه‌نگاری کنید، یا اطلاعاتی را به یک نقشه بیافزایید.

منوی نرم افزار skitch

منوی چرخشی برنامه Skitch انتخاب هر یک از این موارد و شروع به کار را آسان می‌کند؛ وقتی انتخاب کردید، ابزارهای مختلفی در اختیار شما قرار خواهد داشت. ابزار محبوب من وقتی با اسکرین‌شات‌ها کار می‌کنم، insta-blur است، یک مستطیل دور ناحیه مورد نظر بکشید تا روی آن پوشانده شود. همین‌طور می‌توانید فلش‌های توصیفی رسم کنید، چک مارک‌ها یا علایم تعجب و سوال، یا حتی صورتک‌های اسمایلی برای سند خود در نظر بگیرید.

علاوه بر این‌ها، ابزارهای قدرتمند برنامه Skitch شامل اشکال (مستطیل، مستطیل گوشه گرد، دایره، و خط)، متن، و فلش‌های استاندارد هم می‌شوند. همه این‌ها پس از ایجاد، قابل تغییر سایز و رنگ هستند، پس اگر فلش شما در زاویه مورد نظر نیست، می‌توانید دوباره آن را تنظیم کنید.

به لطف قابلیت Open in هر آنچه که با برنامه Skitch خلق کرده‌اید را به راحتی می‌توانید تقریبا با هر سرویسی به اشتراک بگذارید، هر چند که خیلی از سرویس‌ها به صورت داخلی پشتیبانی می‌شوند، مثل اورنوت. همچنین می‌توانید آنها را در گالری موبایل خود هم ذخیره کنید تا بعد از آنها استفاده کنید.

برنامه Skitch

به طور کلی، برنامه Skitch ابزاری کوچک و عالی است، چه شما عادت به حاشیه‌نگاری زیاد روی اسناد دارید و چه فقط می‌خواهید کمی سرگرم شوید. قطعا ارزش نصب کردن دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا