دانلود بازی Space Shooting برای آیفون آیپد و آیپاد تاچ

چند ماه پیش، ما نگاهی گذرا به بازی تحسین شده‎ی تیراندازی Hopeless: The Dark Cave انداختیم. حباب‌های درخشان، هنگامی که از ترس یورش‌های هیولاها و اسلحه‎های انفجاری آن‌ها به خود می‌لرزیدند، بسیار هیجان انگیز بودند.

بازی Space Shooting

بازی Space Shooting

Hopeless: Space Shooting، ادامه این ماجراجویی است که در آن حباب‌های خمیر مانند وجود دارند و این بار مشغول به مبارزه با بیگانگان فضا می‌باشند. اما نگران نباشید. آن‌ها هنوز هم با هم در یک غار تاریک نشسته‌اند و مثل همیشه نا امیدند…
در بازی Space Shooting هم مثل بازی قبل، حباب ها در وسط صفحه نمایش قرار دارند و به عینک محافظ و اسلحه لیزری مجهزند. اگر شما غار تاریک را بازی کرده باشید، با مکانیزم بازی Space Shooting آشنا خواهید بود. به صفحه نمایش در جهت هجوم هیولا ضربه بزنید. فقط این بار، آن‌ها هیولاهای بیگانه‌اند. زیرا آن‌هایی که در فضاهای دیگرند متفاوت از آن‌هایی که بر روی زمین هستند می‌باشند.

بازی Space Shooting

بازی Space Shooting دارای دو حالت مختلف است، اکشن و بقا. در عمل، بازیکن باید از حباب‌ها هنگامی که در مرکز اتاق جمع می‌شوند محافظت کند. شما با یک تیرانداز شروع خواهید کرد. همچنان که به مبارزه با هیولاها ادامه می‌دهید، حباب‌های جدید وارد خواهند شد. هنگامی که تعداد مشخصی را نجات دادید، فرایند دوباره شروع می‌شود. تنها تعداد حباب‌هایی که باید نجات دهید افزایش می‌یابد.

در نوع بازی بقا، بازیکنان با سه حباب شروع می‌کنند و باید موج پس از موج هیولاها را بکشند و فقط سعی کنند زنده بمانند. کمک بیشتری به شما نخواهد شد. هنگامی که آخرین حباب بمیرد، بازی به پایان می‌رسد.

هنگامی که امتیاز مشخصی را به دست آورید، می‌توانید آیتم‌های ویژه ای باز کنید. به 20000 امتیاز برسید تا بتوانید لیزر سه‌گانه Spreadshot را باز کنید. به 35000 برسید تا “سیستم هشدار دهنده زود هنگام” را باز کنید که به شما یک ثانیه جلوتر از زمان نزدیک شدن هیولا هشدار می‌دهد، بنابراین شما به طور تصادفی به همراه خود شلیک نمی‌کنید.

بازی Space Shooting

این حباب‌ها همیشه وحشت زده و همیشه در آستانه پایان یافتن همه چیزند. اگر شما به طور تصادفی به یک دوست شلیک کنید، درخشندگی آن کم می‌شود و با چشمان بسته در جای خود می‌لرزد. اگر اشتباه دیگری انجام شود، او زندگی خود را با احساس ناامیدی از دست می‌دهد. با این حال، اگر شما هیولاها را با موفقیت دفع کنید، و شاید حتی حباب‌های دیگر را نجات دهید، درخشش او باز خواهد گشت و او دوباره مبارزه خواهد کرد.

دانلود بازی Space Shooting به قیمت 0.99 دلار برای آیفون، آیپد و آی پاد تاچ در دسترس است. بازی Space Shooting را امروز در فروشگاه اپل دانلود کنید.

آیا شما بازی Space Shooting را بازی کرده‌اید؟ آیا برای شما هیجان انگیز بوده است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا