دانلود برنامه Vimeo برای آیفون آیپد و آیپاد تاچ

در ماه فوریه گذشته سرویس اشتراک ویدئو ی Vimeo پشتیبانی از حرکات کشیدنی دست را به برنامه رایگان iOS خود به نام برنامه Vimeo اضافه کرد.

برنامه Vimeo

برنامه Vimeo

برنامه Vimeo

می‎توانید به راست بکشید تا یک ویدئو را به اشتراک بگذارید، بپسندید و یا آن را به لیست تماشای آتی خود اضافه کنید. کشیدن به چپ، ویدئو را برای دانلود علامت‎گذاری می‎کند و می‎توانید از طریق دستگاهتان حتی بدون داشتن ارتباط اینترنت به آن دسترسی بیابید.

به روز رسانی امروز، که اکنون در App Store قرار دارد، لیست تماشای آتی را از انتخاب‎های کشیدن به راست حذف کرده و در این حالت فقط می‎توان ویدئو را به اشتراک گذاشت یا پسندید. اما نگران نباشید، لیست تماشای آتی وقتی در دسترس خواهد بود که از راست به چپ بکشید. به عنوان جایزه، این برنامه کلیپی را به لیست تماشای آتی اضافه می‎کند و همزمان آن را برای دانلود علامت می‎زند.

نسخه 4.0.10 برنامه Vimeo شامل یک نوار ثابت جستجو در بالای صفحه است که درباره این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد…

اگر روش قدیمی را می‎پسندید، می‎توانید در قسمت تنظیمات به برنامه Vimeo بگویید که از اضافه کردن لیست تماشای آتی به دستگاه خودداری کند. و می‎توانید تصمیم بگیرید که آیا ویدئوهای بدون اینترنت را باید با کیفیت معمولی دانلود کرد یا با کیفیت HD.

اگر قصد دارید که ویدئو را فقط روی آیفون خود تماشا کنید، استفاده از HD کمی بی‎معنی است و دلیل آن صفحه زیر 720p این دستگاه است. همچنین با غیرفعال کردن این بخش می‎توانید در حافظه داخلی آیفون نیز صرفه جویی کنید.

قضیه صفحه نمایش Retina آیپد جداست، چون این صفحه دارای یک میلیون پیکسل بیشتر از رزولوشن full HD 1920×1080 پیکسل است. به عبارت دیگر گزینه Add to device in HD را اگر از آیپد فعال کنید چون ویدئو‎های 1080p از پیکسل‎های موجود نهایت استفاده را خواهند کرد.

برنامه Vimeo

برنامه Vimeo

قبلا برای جستجو مجبور بودید که به پایین بکشید تا نوار جستجو آشکار شود.

الان این نوار پایدار است (آرزو داشتم که یک انتخابی بین حالت قدیمی و جدید وجود داشت) پس فقط کافی است روی این نوار بزنید. همانطور که ذکر کردیم، جستجو‎های گذشته به صورت اتومآتیک در منو پایین‎افتادنی ظاهر می‎شوند.

علامت ستاره در کنار هر یک از عنوان‎ها به شما این امکان را می‎دهد که این گزینه را به عنوان علاقه‎مندی  ذخیره کنید و یا ستاره آن را بردارید تا این گزینه از لیست جستجوهای گذشته حذف شود. سپتامبر گذشته وقتی برنامه Vimeo می‎خواست به روز رسانی بر مبنای iOS7 انجام دهد، ویژگی جستجو را حذف کرد. ولی یک ماه بعد به آیفون بازگشت و در ماه ژانویه به آیپد.

دانلود رایگان از App Store

نیازمند iOS 7.0 یا بالاتر است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا