دانلود والپیپر برای آیفون و آیپد: شهر در مقابل طبیعت

از زیبایی گوشی هوشمند و تبلت به همراه والپیپر های زیبا زیاد برای شما گفته‌ایم. اکنون دیگر می‌دانیم که تصاویر می‌توانند بعد از چند ماه عادی شدن یک گجت در دست، به ما شوق و هیجانی را بدهند که انگار این گوشی یا تبلت را به تازگی تهیه کرده‌ایم و دوست داریم بیشتر با آن کار کنیم.

wotw-river-city-splash

درست است که تصاویر والپیپر تاثیر زیادی دارند اما همیشه اینطور نیست، اگر تصویر والپیپر شما مخصوص صفحه گوشی شما نباشد و اندازه‌های بهینه نشده‌ای داشته باشد اصلا نمی‌تواند حس و جذبه خود را منتقل کند. مثلا تصویر یک پروانه را فرض کنید که در زمان انتخاب آن به عنوان والپیپر، به علت بزرگی تنها یک بال آن بر روی تصویر زمینه آیفون شما قرار بگیرد. این تصویر هیچگاه نمی‌تواند به دل شما بنشیند و مطمئنا پس از مدت کمی تصمیم به تغییر آن خواهید کرد.

به همین علت ما سعی کردیم تا تصاویر والپیپر مناسب و بهینه با اندازه آیفون و آیپد را برای شما فراهم کنیم.

والپیپر

تصاویر انتخابی امروز ما دو صحنه زیبا و متفاوت از نمای یک شهر و چشم‌اندازی از یک طبیعت را نشان می‌دهد. ظاهر زیبای طبیعت بر علیه ظاهر خشن و شلوغ شهر آمده است، یک رودخانه زیبای طبیعی که غروبی دلبرانه را از خورشید به تصویر کشیده است. اما رنگ‌های خاکستری و مشکی از شهری که نمادی از شلوغی و هیجان و اضطراب است. هر دو این تصاویر حس‌های متفاوتی را به همراه دارند و هر کدام در روحیات متفاوت بسیار به ما کمک می‌کنند.

apple_wallpaper_aerial-view_ipad_retina_preview

دانلود والپیپر شهر: آیپد; آیفون 5c/5s

apple_wallpaper_mirroring-nature_ipad_retina_preview

دانلود والپیپر طبیعت: آیپد; آیفون 5s/5c

دانلود والپیپر ها

دانلود این تصاویر بسیار ساده است، دستگاه مربوطه در زیر هر تصویر را انتخاب کنید و سپس در دستگاه‌های لمسی کافی است دست خود را بر روی تصویر کامل لود شده کمی نگه دارید و در Camera Roll خود ذخیره کنید. سپس از طریق اپلیکیشن Photos یا اپلیکیشن Settings به عنوان تصویر والپیپر تنظیم کنید. در سیستم دسکتاپ یا لپ تاپ این تصویر را در پوشه سینک آیتونز ذخیره کنید و سپس راه‌های قبلی را دنبال کنید تا تصویر به عنوان والپیپر تنظیم شود.

البته که بدون چشمان زیبای شما خوانندگان عزیز گذاشتن این عکس‌ها برای دانلود فایده‌ای ندارد. از شما درخواست داریم تصاویر زیبای آیفون یا آیپد خود را برای ما ارسال کنید و همچنین در بخش نظرات، نظر خود را در مورد این تصاویر با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا