دانلود تصاویر پس زمینه برای آیفون و آیپد: عکاسی طبیعی

در ادامه بخش دانلود تصاویر پس زمینه برای آیفون و آیپد، امروز می‌خواهیم چند عکس زیبا برای دانلود شما عزیزان قرار دهیم. هفته پیش تصاویری مخصوص به اندازه آیفون برای شما گذاشتیم اما در این هفته قصد داریم تصاویری زیبا و مخصوص هر دو آیفون و آیپد برای دانلود در اختیار شما قرار دهیم.

WOTW-Apple-Logo-splash

تصاویر می‌توانند به گجت‌های ما روح و شکلی تازه دهند. اگر در انتخاب تصاویر دقت کنیم و تصاویری متناسب و با کیفیت برای آیپد و آیفون خود انتخاب کنیم مطمئنا از دستگاه‌های هوشمند خود بیشتر لذت می‌بریم. سعی ما بر این است که هر از گاهی تصاویر زیبا و متناسب اندازه این دو محصول قرار دهیم تا از این تصاویر برای تصویر پس زمینه خود استفاده کنید.

تصاویر پس زمینه

امروز دو هنرمند برجسته این عکس را تهیه کرده‌اند، عکس اول از آقای Isaac Sloan که توانسته تصویری خیره کننده از زمان رعد برق تهیه کند. دوربین به شکلی تنظیم شده است که در هر ثانیه با گرفتن چندین عکس به صورت خودکار در زمان زدن رعد و برق یک تصویر خارق العاده ساخته شود. این عکس به اندازه‌ای هنرمندانه گرفته شده که شاید غیر واقعی به نظر بیاید اما این عکس واقعی است. می‌توانید سایت شخصی Isaac Sloan را دنبال کنید. یا او را از توییتر دنبال کنید. اسم این عکس “Sunset Of The Gods” گذاشته شده است.

تصویر دوم تصویری از لندن رنگارنگ را نشان می‌دهد، این تصویر توسط هنرمند آماتور آقای George Johnson گرفته شده، و اسم این عکس “Twilight’s Eye” می‌باشد. که در یک صبح ابری ماه دسامبر گرفته شده است. این هنرمند را می‌توانید از سایت شخصی و یا از توییتر دنبال کنید.

Sunset Of The Gods

sunsetofthegods_2048x20481

دانلود برای: iPad; iPhone 5/s/c

Twilight’s Eye

Twilight's Eye

دانلود برای: iPad; iPhone 5/s/c

دانلود

برای دانلود عکس‌ها تنها لازم است بر روی اسم دستگاه دلخواه که در پایین عکس آمده است کلیک کنید و صبر کنید تا عکس کاملا لود شود. زمانی که عکس کاملا لود شد دستتان را بر روی عکس نگه دارید و عکس را در دستگاه خود ذخیره کنید. به اپلیکیشن Photos یا Settings بروید و این عکس را به عنوان new image as wallpaper انتخاب کنید. اگر با سیستم دسکتاپ هستید صبر کنید تا عکس با کیفیت کامل لود شود و سپس به پوشه سینک آیتونز عکس را وارد کنید.

در این بخش با به نظر‌های شما خوانندگان عزیز نیاز داریم. لطفا در مورد تصاویر انتقاد و پیشنهاد‌ها و یا نظر خود را با ما در میان بگذارید. حتی می‌توانید به ایمیل ما تصاویر زیبای خود را بفرستید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا