فایل ISO ویندوز 8.1 Pro را به صورت قانونی بدون Product Key دانلود کنید

تا الان، وارد کردن Windows 8 / 8.1 به یک کامپیوتر آسان ترین چیز ممکن در دنیا نبوده است، تنها به این خاطر که شما نمی‎توانستید از یک product key ویندوز 8 برای نصب ویندوز 8.1 استفاده کنید یا حتی نوع آن (32 یا 64 بیتی بودن) را انتخاب کنید. یعنی، اگر شما یک ویندوز 8 نصب شده 32 بیتی را نصب کرده بودید در نهایت به نسخه‎ی 32 بیتی ویندوز 8.1 هم دست پیدا می‎کردید.

1.Download-Windows-ISO-main

 

یکسری مشکل آزار دهنده‎ی دیگر هم وجود دارد، ولی مایکروسافت در نهایت ابزاری را در اختیار افراد قرار داده است که راه طولانی را برای اصلاح یک تعداد خوبی از آن مشکلات طی می‎کند.

این ابزار که ابزارWindows Installation Media Creationنامیده می‎شود، اپلیکیشنی است که می‎توان آن را دانلود کرد و از آن می‎توان برای ایجاد یک فایل ISO یا یک فلش درایو USB قابل بوت شدن برای نصب ویندوز، استفاده کرد.

چنین چیزی نیاز به دانستن علم هسته‎ای برای انجام ندارد، ولی در زیر نحوه‎ی دانلود و حالا نصب ویندوز 8.1 با استفاده از این ابزار فوق العاده کاربردی و کوچک، گفته می‎شود.

گام اول: به این صفحه‎ی وب بروید و این اپلیکیشن کوچک را که برای انجام تمامی این کار‎ها نیاز است دانلود کنید. روی دکمه‎ی‘Create media’  کلیک کنید تا دانلود شروع شود.

2.step-1

گام دوم: فایل‎ اجرایی که تازه دانلود کردید را اجرا کنید و گزینه‎های مناسب را انتخاب کنید. یعنی انتخاب زبان نصب ویندوز و همچنین نسخه‎ای از ویندوز که مایل به نصب آن هستید. مهمتر از همه، شما همچنین می‎توانید در اینجا نوع ویندوز (32 یا 64 بیتی بودن) را در اینجا انتخاب کنید.

3.Screenshot-224

گام سوم: در صفحه‎ی بعدی شما می‎توانید انتخاب کنید که آیا می‎خواهید ویندوز را به صورت یک فایل ISO یا برای یک فلش USB، دانلود کنید یا خیر. گزینه‎ی دوم به صورت پیش فرض قرار دارد و تنها فایل‎های مورد نیاز را در عوض یک فایل ایمیج کامل ISO دانلود می‎کند.

4.Screenshot-225

گام چهارم: به یاد داشته باشید، هرچیزی که در فلش USB قرار داشته باشد در این جا پاک می‎شود، بنابراین مطمئن شوید فلش شما خالی است، یا از محتویات آن قبلا برای دوری از مشکل بیشتر، بک آپ بگیرید.

5.Screenshot-226

گام پنجم: راحت بنشینید و منتظر این باشید که دانلود کامل باشد، که این امر می‎تواند بسته به سرعت اینترنت شما مدت زمانی طول بکشد. این اپلیکیشن همچنین باعث می‎شود فلش USB شما به عنوان قسمتی از این فرآیند قابل بوت کردن باشد که به معنی این است که به راحتی تنها گزینه‎ی نصب را بعدا انتخاب می‎کنید.

6.Screenshot-227

چه کسی گفته است که مایکروسافت نمی‎دانسته است چطور استفاده از نرم افزار را آسان کند؟

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • با سلام
    من تمام مراحلی ک گفتید رو رفتم اما موقع نصب product key میخواد. در صورتی که شما نوشتی نمیخاد. لطفا راهنمایی کنید. ممنون میشم

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.