دانلود تصاویر پس زمینه WWDC 2014 اپل

اپل از طریق مطبوعات بیان کرد که کنفرانس سالانه بهبود در روز دوشنبه دوم ژوئن در غرب مسکون سان فرانسیسکو برگزار می‎شود. هر کنفرانس و گردهمایی چند رسانه ای که اپل برگذار می‎کند، همراه با کارهای هنری با آگهی‎هایی است که با هوش بسیار طراحی شده است. چند ساعت بعد طرفداران بسیاری از دید خود تصاویر پس زمینه های iOS را خلق کرده و این اتفاق را جشن می‎گیرند. در این مقاله شکل های مختلف تصاویر پس زمینه های WWDC 2014 وجود دارد که برای قسمت قفل و اصلی صفحه‎ی شما آماده شده‎اند.

تصاویر پس زمینه

تصاویر پس زمینه WWDC

در زیر می‎توانید مورد دوست داشتنی خود را انتخاب و روی دستگاهتان دانلود کنید. نام دستگاه مورد نظر را زیر عکس زده و زمانی که عکس با کیفیت اصلی ظاهر شد روی آن زده و نگه دارید و گزینه ذخیره در Camera Roll را بزنید سپس این عکس ها از طریق Settings.app و Photos.app در دسترس خواهند بود.

Surenix

در ابتدا کار طراح معمولی و مشهور تم iDownloadBlog یعنی Surenix قرار دارد. این سایت را برای پس زمینه ها، تم‎ها و موارد دیگر بررسی کنید و میتوانید وی را از طریق توییتر دنبال کنید surenix@

wwdc2014_green-surenixwwdc2014_blue-surenixwwdc2014_pink-surenix

iPhone 5/s/c: green، blue red، orange red

iPad: Retina

Stijn

کار بعدی متعلق به خوانند مشتاق iDownloadBlog یعنی Stijn De Vries است. می‎تواند با وی از طریق توییتر با Stijn_D3SIGN@، یا سایت خودش RS D3SIGN، در ارتباط باشید.

Stijn-WWDC-iPhone-no-brand-previewStijn-WWDC-iPhone-preview

iPhone 5/s/c: brand

Eddy Younan

کار سوم متعلق به طرفدار و خواننده مشتاق دیگر iDB، یعنی Eddy Younan است که نسخه های آبی و سبز از یک پس زمینه ساده را فرستاده است. می‎توانید وی را در تویتر با eddyounan@ پیدا کنید.

تصاویر پس زمینه

iPhone 5/s/c: download

CCARD3DEV

چهارم، بسته کامل از خواننده iDB به نام CCARD3DEV است. می‎توانید کارهای وی در Deviant Art را ببینید. چندین نسخه از این پس زمینه وجود دارد. بسته کامل را دانلود کنید تا همه تفاوت ها را ببینید.

wwdc_2014_wallpaper_for_iphone__ipad__and_mac_ccard3dev-d7cvvua

دانلود:

ccard3dev شش حالت مختلف برای هر دستگاه دارد. برای دانلود می‎توانید به گالری وی در Deviant Art مراجعه کرده و مورد دلخواه برای دستگاه تان را انتخاب کنید.

AR7

و درنهایت هنرمند دیگر که در بخش تصاویر پس زمینه تازه وارد نیست AR7 می‎باشد. در توییتر، وی را با نام AR72014@ پیدا کنید تا تمامی لیست تصاویر پس زمینه و برنامه پس زمینه وی به نام AR7 را دانلود کنید.

تصاویر پس زمینه

download: iPad; iPhone 5/s/c

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا