اپل و دکتر Dre گذشته‎ی بحث برانگیز این رپر را مورد توجه قرار می‎دهند

Dre به عنوان مشاور ارشد اپل منصوب شد

اپل و هم بنیانگذاری کمپانی Beats یعنی دکتر Dre در روز جمعه در رابطه با گذشته‎ی بحث برانگیز این رپر اظهاریه‎ی منتشر کردند. با افتتاحیه‎ی اخیر فیلم “Straight Outta Compton” که از سرگذشت واقعی گروه هیپ هاپ دکتر Dre یعنی N.W.A. دارد، در رابطه با مسائلی که در زمان دهه‎ی 90 وجود داشته است، مسائلی مطرح شده است.

Apple-Beats-deal-Tim-Cook-Jimmy-Iovine-Eddy-Cue-and-Dr-Dre-001
در طول آن دهه، دکتر Dre تحت تجاوز و آزار و اذیت چندین زن قرار گرفت، از جمله دوست دختر خود در آن زمان و میزبان سابق تلویزیونی Denise “Dee” Barnes.

از زمان اکران این فیلم، اعضای رسانه مورد سوال قرار گرفته‎اند که چرا یکسری وقایع از فیلم حذف شده است و امروز Dre در رابطه با این موضوع جوابی ارائه داد.
در صحبت با روزنامه‎ی نیویورک تایمز او گفت:

“بیست و پنج سال قبل، من فرد جوانی بودم که در مصرف مشروبات الکلی اسراف می‎کردم و در سرم ساختاری از زندگی و طرحی برای آینده نداشتم.ولی، هیچکدام از این‎‎ها بهانه‎ای برای کاری که کردم نیستند. من 19 سال است که ازدواج کرده‎ام و هر روز از زندگی خود دارم تلاش می‎کنم که برای خانواده‎ی خودم فرد بهتری باشم و در این راه به دنبال رهنمود‎ها و هدایت هستم. من تمام تلاش خودم را دارم می‎کنم که دیگر مشابه با فردی که در قدیم بودم، نباشم.من از زنانی که به آنان آسیب رساندم، عذرخواهی می‎کنم. من عمیقا از آنچه انجام دادم پشیمان هستم و می‎دانم که اعمال من برای همیشه زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است.”

اپل نیز اظهار نظری را در اختیار روزنامه‎ی تایمز گذاشته است و گفته است:

“Dre در رابطه با اشتباهاتی که در گذشته انجام داده است عذرخواهی کرده و گفته است که شخصی که 25 سال قبل بوده است، دیگر نیست. ما به صداقت او ایمان داریم و بعد از یک سال و نیم کار با او، ما یقینا معتقد بر این هستیم که او عوض شده است.”

دکتر Dre که هم بنیانگذاری کمپانی Beats است که در سال 2006 تاسیس شده است، و هم به خاطر تولید و خواندن آهنگ به سبک رپ در بعضی از بزرگترین آلبوم‎های هیپ هاپ، شهرت بسزایی دارد. در سال 2014، اپل این کمپانی را، به همراه سرویس استریم سازی تازه عرضه‎ شده‎ی آن، به قیمت 3 میلیارد دلار، خریداری کرد.

به عنوان قسمتی از قرارداد خرید، Dre به عنوان مشاور ارشد اپل منصوب شود، و او در حال حاضر میزبان یک شوی هفتگی در کانال رادیویی Beats 1 به نام “The Pharmacy می‎باشد.

اوایل این ماه، این رپر اولین آلبوم کامل خود را بعد از بیشتر از 15 ماه عرضه کرد، یعنی Compton، که گفته می‎شود در طول هفته‎ی اول آن بیش از 300 هزار نسخه فروش داشته است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا