ترسیم راحت ضربان قلب با دستگاه جدید Heart Bot

به کمک هدفون های مانیتورینگ یا اندازه گیری ضربان قلب که به تازگی با همکاری شرکت اینتل و شرکت SMS Audio (که توسط 50سنت راه اندازی شده است.) طراحی شده است گروهی از هنرمندان با رهبری سایت  Aramique یک رباتی را اختراع کرده اند که می توانند ضربان قلب کسی را که روبه رویش قرار دارد ترسیم و سپس تفسیر کند.

heartbot

کافیست که فقط 30 ثانیه دست خود را روی سنسورهای آن قرار دهید سپس بازوهای  Heart Bot  شروع به حرکت خواهد کرد و با حرکت خود ضربان قلب شما را توسط قلم  ترسیم می کند. این قلم متناسب با حرکات ریتمی قلب شما حرکت می کند و مسیر حرکت خود را روی کاغذری ترسیم می کند.

در تولید Heart Bot  از چیپ های اینتل استفاده شده است و همچنین از  این دستگاه در موزه جدید  نیویورک رونمایی شد. وقتی به مادر برد این دستگاه نگاه می کنید در نگاه اول به نظر می آید که مشابه CES 2015 می باشد ، اما نحوه عمل این دستگاه کاملا متفاوت از CES 2015 می باشد. این دستگاه  توسط یک رپر معروف و سرمایه دار و همچنین تکنولوژیست جهانی طراحی شده است و در مراحل تولید آن عده  ای از هنرمندان  نقش دارند. ظاهرا الگوی این محصول ربات های پیکاسو می باشد.

همچنین برنامه ای در گوشی های آیفون وجود دارد که می تواند عملی مشابه هرث بوت را انجام دهد نام این برنامه Instant Heart Rate است که می تواند اغلب پالس های جریان خون را از طریق انگشتی که بر روی لنز دوربین آنها قرار می گیرد اندازه گیری کند. البته این برنامه به صورتی است که باید انگشت شما روی لنز دوربین و فلش طوری قرار بگیرد که فلش انگشت شما را روشن کند با نوری که از خود می دهد تا لنز دوربین بتواند با سنسورس های خود ضربان قلب شما را اندازی گیری کند .    البته خود برنامه نیز به شما آموزش از نحوه قرار گیری انشگت به شما می دهد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا