بررسی بازی Dungeon of the Endless یک بازی در سبک roguelike

بازی Dungeon of the Endless ترکیبی از سبک roguelike و بازی‎های دفاع از قلعه است

بازی‎هایی که در سبک Roguelike هستند، تقریبا سخت ترین بازی‎ها به خاطر در اختیار داشتن جنبه‎ی مرگ دایمی، هستند. چه می‎شود اگر دز سنگینی از عناصر دفاع از قلعه و ماجراجویی اکشن نقش آفرینی را به سیاه چال‎ها اضافه کنید؟

خوب، چیزی که به دست می‎آورید، شبیه به بازی Dungeon of the Endless خواهد بود، یک بازی در سبک roguelike که در آن باید در برابر موجی از دشمنان به مقاومت بپردازید. در همین حین، باید سعی کنید چیزهای مختلف را جمع آوری کنید و قهرمانان بازی خود را آپگرید کنید.

1.Dungeon-of-the-Endless-2 (1)

 

این بازی قبلا برای پلت فرم Steam بود، ولی حالا برای آیپد موجود است.

بازیکنان در این بازی تیمی از قهرمانان را به درون یک سیاه چال برای انجام یک سری از وظایف می‎برند. شما در عبور از موانع و مراحل مختلف کار آسانی نخواهید داشت.

شما تنها با برپا سازی قلعه‎های دفاعی خود اطراف اتاق سعی در توقف دشمنان و هیولاها ندارید. بلکه هردوی این کار‎ها را باید همزمان باهم انجام دهید.

2.Dungeon-of-the-Endless-3

همانطور که از میان اتاق‎های مختلف عبور می‎کنید، با یک سری آیتم روبرو خواهید شد که در اتخاذ استراتژی درست به شما کمک خواهد کرد.

شما احتمالا همچنین با یک یا دو هیولا روبرو خواهید شد که قبل از دست یافتن به آیتم‎های آن اتاق، باید بکشید.

تیم شما کریستالی را حمل می‎کند که باید به هر قیمتی که شده از آن محافظت کرد. این کریستال به مکانیسم‎هایی قدرت می‎بخشد که شما برای عبور از یک مرحله به مرحله‎ی دیگر از آن‎ها استفاده می‎کنید. شما باید از ابتدای یک اتاق تا انتهای اتاق این کریستال را حفظ کنید یا اینکه خطر از دست دادن همه چیز را به جان بخرید.

3.Dungeon-of-the-Endless-1

با باز کردن در‎ها در سراسر هر مرحله شما باید هر منطقه را برای آیتم‎‎های مهم جستجو و کاوش کنید. اتاق‎ها به صورت تصادفی ایجاد می‎شوند، بنابراین هر بار که شما یک در را باز می‎کنید، با یک شگفتی بزرگ روبرو خواهید شد.

تیم شما پر از شخصیت‎های متنوع و جالب است. داستان بازی با یک نابودی کشتی شروع می‎شود که نقش زندان را داشته است. بعضی از اعضای تیم شما نگهبانان و بعضی دیگر مجرمان محکوم شده هستند.

بازی Dungeon of the Endless برای آیپد به قیمت 4.99 دلار موجود است و دارای add-on‎هایی به اسم “Deep Freeze” و Bookworm” است که برای کامپیوتر‎های شخصی از طریق پلت فرم Steam موجود هستند.

این بازی را همین امروز از اپ استور دانلود کنید.

نظر شما در رابطه با این بازی دفاعی سیاه چالی به سبک roguelike چیست؟ ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا