پایه‎ی نگهدارنده‎ی Easy Tech برای آیفون 6 شما

پایه‎ی نگهدارنده‎ی دو در یک Easy Tech دست شما را در زمان محکم کردن آیفون 6 تان برای انتخاب باز می‎گذارد

زمانی که ما در رابطه با پایه‎های نگهدارنده‎ی گوشی مخصوص ماشین صحبت می‎کنیم، به طرز غیر قابل اجتناب ناپذیری افراد در رابطه با عدم کارآیی لازم هرکدام از آن‎ها صحبت می‎کنند.

یکی پیدا می‎شود که از پایه‎های مخصوصی که روی داشبورد نصب می‎شوند طرفدارای می‎کند، دیگری چیزی که روی دریچه‎ی هوا نصب می‎شود خوشش می‎آید و به

همین طریق تا آخر. ولی حالا دیگر شما لازم نیست انتخاب کنید.

1.Easy-Tech-2-in-1-car-mount-iphone-6

پایه‎ی مخصوص ماشین دو در یک Easy-Tech را می‎توان هم به شیشه‎ی جلوی اتوموبیل و هم دریچه‎ی خروج هوا متصل کرد. تنها چیزی که این وسط گم است یک جا فنجانی است تا همه دیگر راضی باشند.

این پایه طوری ساخته شده است تا بتواند بزرگترین گوشی‎های هوشمند همراه موجود در بازار را به صورت محکمی در جای خود نگه دارد و اخیرا ساختار فلزی و پلاستیکی محکم تری به آن اضافه شده است تا بتواند از قاب‎های محکم و ضخیم مخصوص گوشی بدون شکسته شدن به خوبی پشتیبانی کند.

این پایه دارای گیره‎های قابل تنظیمی است که با یک تودوزی لاستیکی نرم پوشانده شده است تا مانع افتادن خراش روی دستگاه شما شود. بازو‎های آن تا 4.3 اینچ می‎توانند باز شوند بنابراین شما می‎توانید بزرگترین گوشی‎های هوشمند همراه موجود در بازار را به همراه یک قاب در آنجا قرار دهید.

زمانی که شما این پایه‎ی نگهدارنده را بر طبق اندازه‎ی گوشی خود تنظیم کردید، میزان باز شدگی و تنظیم شما تغییری پیدا نخواهد کرد تا در دفعه‎ی بعد لازم نباشد دوباره این عملیات را تکرار کنید.

پایه‎ی آن دارای یک توپ چرخنده است تا بواسطه‎ی آن بتوانید عملا آیفون 6 خود را در هر موقعیتی برای دید بهینه بچرخانید.

این پایه دارای یک دسته‎ی قفل کننده است برای قرار گرفتن پایه روی پنجره‎ی جلوی شیشه یا دریچه‎ی هوا است تا در جای خود به صورت محکمی قرار بگیرد و شل نباشد.

از آنجاییکه بخشی وجود دارد که به حالت مکش روی پنجره‎ی جلو قرار می‎گیرد و بخشی برای اتصال روی دریچه‎ی هوا است، شما می‎توانید نحوه‎ی قرار گرفتن آیفون 6 خود در خودروی خود را انتخاب کنید.

در شرایط آب و هوایی سرد آن را به پنجره‎ی جلوی شیشه بچسبانید تا بتوانید بدون اینکه دستگاه شما مانعی بر سر راه باشد از بخاری خودروی خود استفاده کنید. در تابستان آن را روی دریچه قرار دهید تا زیر نور خورشید داغ نشود.

قیمت آن در سایت آمازون 18 دلار است و با در اختیار داشتن 1800 نظر امتیاز 4.5 از 5 را کسب کرده است. از آنجاییکه بازو‎های این پایه قابل تنظیم تا 4.3 اینچ هستند، با تمامی مدل‎های آیفون سازگاری دارد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا