Ecoxgear بلندگوهای ماجراجویی جدید خود را معرفی کرد

آخرین محصول Ecoxgear شامل Sol Jam (نشان داده نشده)، EcoCarbon، EcoPebble Powerbank و باتری اضافه‌ی EcoCharge است.

اگرچه روزهای تعطیلی برای بسیاری از ما رو به پایان است و باید به زودی به مدرسه بازگردیم، اما این بدین معنا نیست که تفریح تمام شده است. با این شرایط اکنون Ecoxgear مجموعه‌ای از بلندگوهای زمختی معرفی کرده که می‌تواند هر محلی را به لرزه درآورد.

1.ecoxgear-rugged-speakers@2x

بلندگوهای Ecoxgear Sol Jam، EcoCarbon و Pebble Powerbank مجهز به بلوتوث و انرژی داخلی بوده و علاوه بر ضد شوک بودن ضد آب هم می‌باشد. Sol Jam که هنوز نمایش نیافته با پنل‌های خورشیدی خاصی طراحی شده که به شارژ شدن باتری‌های داخلی آن کمک کرده و در واقع یاری رسان بقیه‌ی دستگاه‌های اکسترنال نیز می‌باشد.

ذکر این نکته مهم است که اگرچه EcoCarbon و Pebble Powerbank نمی‌توانند توانی به اندازه‌ی Sol Jam را ذخیره سازند اما ظرفیت داخلی آن‌ها آن قدر هست که بتواند یک تلفن همراه را شارژ کند.

EcoCarbon هم مانند هم نژاد کوچک خود EcoStone دارای ویژگی مشابهی در اندازه‌ی کوچکتر است.

این قطعه‌ی ضد شوک و جمع و جور به لطف دسته‌ی مناسبی که دارد به راحتی قابل حمل و جابجایی می‌باشد. حتی اگر EcoCarbon از دست شما بیافتد هم مجدداً طوری می‌چرخد که آماده‌ی بلند کردن قرار گیرد.

2.ecoxgear-rugged-speakers-2@2x

Pebble Powerbank اما یک تفاوت کوچک با سایر مدل‌ها دارد. این بلندگو مجهز به باتری داخلی ۱۰۰۰۰ میلی آمپری‌ای است که از طریق یک خروجی USB می‌تواند باتری یک تبلت را به طور کامل شارژ نماید.

این دستگاه نه تنها دارای صدای بلند و با کیفیتی است بلکه چراغ LED دویست لومنی هم دارد. این مجموعه هم مانند دیگر محصولات شرکت Ecoxgear ضد آب و ضربه است.

و در آخر کسانی که باتری اضافه‌ی ۲۶۰۰ میلی آمپری هم می‌خواهند باید محصول EcoCharge را تهیه کنند که مانند دیگر محصولات باز هم ضد آب، ضد ضربه و قابل حمل است.

Ecoxgear قصد دارد خرده فروشی Sol Jam را اواخر امسال به قیمت ۱۵۰ دلار آمریکا آغاز کند.

EcoCharge، Pebble Powerbank و EcoCarbon هم به ترتیب با قیمت‌های ۲۰، ۱۰۰ و ۱۳۰ دلار در ماه سپتامبر عرضه می‌شوند.

 

gizmag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا