ایمیل گروهی در آیفون و آیپد با برنامه connect

ما اخیرا پستی در مورد نحوه ساخت لیست ارسال گروهی در آیفون و آیپد منتشر کرده بودیم. در این مطلب قصد داریم نحوه ارسال ایمیل گروهی از طریق آیفون را آموزش دهیم. شاید شما فکر کنید که فرستادن ایمیل گروهی از آیفون بسیار سرراست و آسان است، اما متاسفانه اینچنین نیست. شاید فکر کنید که باید برنامه ایمیل را باز کرد و چند مخاطب را اضافه کرد و سپس ایمیل را فرستاد.

مطمئنا کار راه انداز است، اما این روش خیلی عملی نیست، مخصوصا اگر بخواهید ایمیلی را به طور مثال برای یک گروه با 20 مخاطب ارسال کنید. ما راه حل بهتری را سراغ داریم تا به شما پیشنهاد دهیم، و در این پست به شما نشان خواهیم داد که چگونه به وسیله اپلیکیشن Connect در آیفون ایمیل‌ گروهی بفرستیم.

مثل همیشه تعداد زیادی اپپلیکیشن وجود دارد تا در ارسال ایمیل گروهی به شما کمک کند، اما ما اپلیکیشنی پیدا کردیم که بسیار زیبا و با قدرت است و به خوبی کار می‌کند مخصوصا اینکه این اپلیکیشن رایگان است، نام این اپلیکیشن  Connect است. اگر به هر دلیلی شما دوست نداشتید از اپلیکیشن Connect استفاده کنید، در انتهای پست چند اپ جایگزین را معرفی خواهیم کرد.

این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید چطور باید به راحتی و با سرعت زیاد تعداد انبوه ایمیل را به مخاطبین مختلف فرستاد.

پیش نیاز‌ها: بدیهی است که قبل از ارسال گروهی ایمیل از طریق آیفون، باید مطمئن شوید که گروه‌های مخاطب را ساخته‌اید. ما در چند روز گذشته دو دوره آموزشی را برای ساخت گروه‌های مخاطب منتشر کرده بودیم:

1 ) اپلیکیشن Connect را دانلود کنید و سپس بازش کنید. وقتی که نرم‌افزار از شما درخواست کرد تا به لیست مخاطبین دست پیدا کند، موافقت کنید.

2 ) در لیست، شما گروه‌های مخاطبین خود را در بالای اپلیکیشن خواهید دید. بر روی گروهی که دوست دارید به آن‌ها ایمیل گروهی بفرستید دست خود را نگه دارید.

send-mass-email-to-list

3 ) به شما چند گزینه نمایش خواهد داد. بر روی آیکون Email تپ کنید.

send-group-email-on-iPhone

4 ) اکنون شما می‌توانید هر مخاطبی که دوست دارید این ایمیل گروهی را دریافت کند انتخاب کنید. به صورت پیشفرض همه مخاطبین انتخاب شده‌اند. اگر علامت هر کدام را بردارید آن‌ها ایمیلی دریافت نخواهند کرد. وقتی که انتخاب‌های خود را انجام دادید بر روی done تپ کنید.

send-email-to-group-on-iPhone

تذکر: به یاد داشته باشید که اگر برای هر مخاطب چند ایمیل آدرس سراغ داشتید اپلیکیشن برای تعیین یکی از آن ایمیل‌ها از شما درخواست خواهد کرد. لازم است که تنها یکبار به اپ بگویید کدام ایمیل و بعد، آن ایمیل به صورت پیشفرض در حافظه اپلیکیشن می‌ماند.

emailing-group-on-iPhone

5 ) پیام جدید شما بر روی صفحه ظاهر می‌شود. توجه داشته باشید که “To” خودکار به وسیله مخاطبینی که انتخاب کرده‌اید پر می‌شود.

create-group-email-on-iPhone-576x1024

6 ) همانطور که همیشه انجام می‌دهید محتوای ایمیل خود را بنویسید و وقتی تمام شد بر روی Send تپ کنید.

همانطور که دیدید، ارسال گروهی ایمیل در آیفون بسیار ساده و روان است، البته آسان‌تر هم میشد اگر نیازی به اپلیکیشن خارج از دستگاه وجود نداشت.

اپلیکیشنهای دیگر برای ارسال ایمیل گروهی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا