ایمیل استیو جابز و ایده های قبلی در سیاست اپل

ایمیل استیو جابز ، ایده های قبلی در مورد Apple TV، اپلیکیشن ها، ریموت “magic wand” و بسیاری موارد دیگر را آشکار نموده است. در حالی که فقط چند روز از دادگاه محاکمه حق ثبت اختراع اپل سامسونگ گذشته است، اما از این دادگاه مطالب بسیاری را متوجه شده ایم. اگر این محاکمه را قانونی فرض نماییم، مردم از طریق آن به اطلاعاتی دسترسی یافته اند که قبل از آن توسط شهادت مسئولان، ایمیل های شرکت و شواهد دیگر ارائه نشده بود.

استیو جابز

ایمیل استیو جابز

در واقع، اوایل امروز یک ایمیل جالب از مدیر عامل سابق اپل استیو جابز ارائه شد. این سند، که به عنوان مدرک ارائه شد، لیستی از ویژگی هایی است که استیو جابز می خواست در جلسه “top 100” شرکت در سال 2010 به بحث گذارد، از جمله اپل تی‎وی …

قبل از هر چیز، “جلسه top 100” چیست؟ به گفته کارکنان سابق اپل، این شرکت هر سال میزبان جلسه ای است که شامل 100 نفر از مدیران ارشد، مدیران و سایر کارکنان آن می باشد. این جلسات بسیار محرمانه اند و غالبا شامل بحث در مورد محصولات جدید می باشد.

در بین پست میخوام اطلاع بدم که اگر نیاز به اپل ایدی داشتید میتونید از اینجا اقدام کنید. ممنون

و در مورد آن ایمیل The Verge تمام آن را در فرمت PDF در اینجا آورده است. اما ما قصد داریم به طور خاص به بخش اپل تی‎وی بپردازیم. استیو جابز در مجموع به 11 مورد در این پیام اشاره کرده است و اپل تی‎وی آیتم شماره 8 آن است.

استیو جابز

اپل چندین بار در بحث حق ثبت اختراع اپلیکیشن های قبلی عبارت “magic wand” یا چوب جادو را ذکر کرده است.

پس آیا این به اصطلاح “wand” هنوز هم در قسمت تحقیق و توسعه آزمایشگاه های اپل در جریان است؟ دانستن آن دشوار است. این شرکت بر این اعتقاد است که کار بر روی سخت افزار یک TV جدید با پشتیبانی از بازی و دستگاهی شبیه به این به نظر عالی می رسد. اما در گزارش های اخیر هیچ اشاره ای به آن نکرده است.

به هر حال، برای پوشش بیشتر در مورد محاکمه اپل و سامسونگ، اخبار ما را دنبال کنید زیرا به احتمال زیاد تعداد بیشتری از این نوع اسناد آشکار خواهد شد و حدود 2 میلیارد دلار خسارت در این بین مطرح است. انتظار می رود این محاکمه برای 4-3 هفته ادامه یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا