بازی‎ اسکی روی برف ماجراجویی آلتو به شکل بارزی آپدیت شد

ماجراجویی آلتو، یک بازی اسکی روی برف تمام نشدنی برای iOS است که با سایر بازی‎های مشابه متفاوت است و بعد از ورودش به اپ استور در ماه فبریه‎ی امسال به است.

این آپدیت که برای کاربران فعلی این بازی رایگان است، شامل پشتیبانی از پردازنده‎های 64 بیتی اپل، فریم‎وورک اپل به اسم Metal، به همراه یکسری چیز‎های جدید دیگر است.

نسخه‎ی 1.1 این بازی همچنین از 6 زبان جدید پشتیبانی می‎کند و از طریق وورکشاپ درون بازی به یکسری آیتم جدید جالب می‎توان دسترسی داشت نظیر کلاه‎های ایمنی، شاخ لاما (شتر بی کوهان)، تایمر Wingsuit (لباس بالدار ورزشی) و یکسری از موارد دیگر.

نگاهی به چیز‎های جدید در این نسخه می‎اندازیم.

2.Altos-Adventure-1.1-for-iOS-items-iPhone-screenshot-001

تایمرWingsuit  به شما اجازه می‎دهد با افزایش مدت زمان تایمر wingsuit مدت فواصل بیشتری را حتی پرواز کنید. نظیر دیگر آیتم‎های جدید، این تایمرWingsuit جدید در وورکشاپ موجود است و شما برای خرید آن باید به اندازه‎ی کافی سکه جمع آوری کرده باشید.

3.Altos-Adventure-1.1-for-iOS-shops-002-iPhone-screenshot-001

کلاه‎‎های ایمنی جدید شما را تنها از یک برخورد در هر نوبت محافظت می‎کند ولی شما را از پرتگاه‎های عظیم نجات نمی‎دهد. برای این مورد دوم شما نیاز به آپدیت Chasm Rescue (نجات از پرتگاه) دارید که در قالب این جمله توصیف شده است “یک کلنگ دو سر جادویی که شما را در هر نوبت از یک پرتگاه نجات می‎دهد.”

و نحوه‎ی عمل آن به صورت شکل زیر است.

تصاویر زیر را برای عملکرد کلاه ایمنی جدید مشاهده کنید.

6.Altos-Adventure-1.1-for-iOS-helmet-iPhone-screenshot-0017.Altos-Adventure-1.1-for-iOS-helmet-crash-iPhone-screenshot-001 8.Altos-Adventure-1.1-for-iOS-helmet-counter-iPhone-screenshot-001

حواستان به گله‎ی حیوانات باشد.

در این آپدیت همچنین موارد بسیاری بهبود یافته است، باگ‎ها رفع شده‎اند و لیست کاملی از تغییرات در گزارش تغییرات زیر آورده شده است.

گزارش تغییرات بازی Alto’s Adventure 1.1:

کلاه‎های ایمنی– ساخته شده از چوب، این کلاه‎های ایمنی شما را در هر نوبت از یک برخورد حفاظت می‎کند. گرچه این حفاظت از پرتگاه‎های عظیم صورت نمی‎گیرد.

کلنگ دو سر– یک کلنگ دو سر جادویی که شما را در هر نوبت از یک پرتگاه عظیم نجات می‎دهد.

شاخص لاما – وزیدن در این شاخ قدرتمند باعث حرکت گله‎ای از لاما‎ها می‎شود! زمانی که این آیتم خریداری شود، به صورت تصادفی در کنار کوه ظاهر می‎شود.

تایمر Wingsuit – مدت زمان پرواز با لباس بالدار ورزشی را برای طی حتی فواصل بیشتر افزایش می‎دهد.

آهن ربای جمع آوری کنندی سکه و hover feather– آهن ربا و تایمر‎های feather را حتی بیشتر از گذشته آپگرید کنید!

6 زبان جدید: دانمارکی، هلندی، نوروژی، پرتغالی و سوئدی

تغییرات بیشتر:

o پشتیبانی از فریم وورک متال و پردازنده‎های 64 بیتی.

o اضافه کردن منوی انتخاب سریع به دکمه‎ی بازیکن (برای باز شدن آهسته ضربه بزنید و نگه دارید).

o گزینه‎هایی برای تغییر بازیکن و دسترسی به وورک شاپ از صفحه‎ی پایان یک دور بازی

o جایگزینی فونت‎های زبان ژاپنی و چینی سنتی با تنوع‎های خاص زبانی

o بهبود وضعیت دنبال کردن مسیر و بازیکن با استفاده از دوربین به حالت عمودی زمان نزدیک شدن به پرتگاه عظیم

o رفع باگ‎ها

o انواع موارد متنوع و بهبود یافته‎ی دیگر در بخش اینترفیس کاربری

Alto’s Adventure که توسط کمپانی Snowman ساخته شده است یکی از بهترین بازی‎های موجود در اپ استور است.

دارای یک سبک هنری عالی و گرافیک خاص، اجرای بی نقص و روان، موضوع معتاد کننده و چالش‎های جدید است که شب‎های بی شماری باعث شد من از آیفونم جدا نشوم.

ماجراجویی آلتو یک بازی پرمیوم بدون وجود تبلیغات یا بخش خرید درون اپلیکیشنی است که دارای یک سیستم کنترل با یک ضربه‎ی آهسته است که انجام کار‎ها را آسان می‎کند. تنها چند دقیقه باید طول بکشد تا شما در این بازی استاد شوید و بین قله‎ها و دره‎ها به اسکی کردن بپردازید و نظیر یک فرد حرفه‎ای از پرتگاهی به سمت دیگر آن بپرید.

10.Altos-Adventure-for-iOS-1.0-iPhone-screenshot-002

وجود شرایط هوایی و وضعیت روز و شب شبیه سازی شده، پس زمینه‎هایی نظیر پرتگاه عظیم، سحرگاه، جنگل، شبانگاه و طوفان، بیش از 200 هدف که باید آن‎ها را در بازی انجام داد و همگی به خوبی طراحی شده‎اند باعث می‎شوند از نظر مهارت طراحی و موزیک و افکت صوتی شما یک تجربه‎ی شگفت انگیز در این بازی داشته باشید و این موارد و مزایای دیگر در بازی به نظر من عواملی هستند که این بازی را به چیزی تبدیل می‎کنند که باید حتما آن را داشت.

11.Altos-Adventure-for-iOS-1.0-iPhone-screenshot-006

بررسی من از بازی ماجراجویی آلتو را مشاهده کنید.

این بازی 77 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS 7.0 یا بالاتر دارد و برای صفحات نمایش آیفون 6 و 6 پلاس و 5/5s/5c بهینه سازی شده است.

بازی ماجراجویی آلتو به قیمت 1.99 دلار در اپ استور موجود است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا