بهترین برنامه های دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای آیفون

اگر به دنبال دیکشنری انگلیسی به انگلیسی و یادگیری کلمات جدید هستید و نیاز برای معرفی کردن آن کلمه به خود و بدون تکرار آن هستید یا میخواهید ذهن خود را پر از دانش کنید ما یک لیست از بهترین های دیکشنری برای شما آماده کردیم.

LookUp

LookUp

 

اگر شما در حال خواندن اخبار و یا یک داستان علمی هستید که به کلمه ای برمیخورید که معنیه آن را نمی دانید، این برنامه به شما کمک میکند که تمام اطلاعات مربوط به کلمه را پیدا کنید، به این روش که کلمه را در نوار جست و جو وارد میکنید و به سرعت معنی، مترادف، ریشه شناسی، و محتوای ویکیپدیای آن کلمه را پیدا میکنید. قیمت این دیکشنری انگلیسی به انگلیسی 2.99$ است.

WordBook

wordbook

 

اگرچه واژه نامه ها به طور سنتی شامل املای آوایی برای واژه هستند بنابراین شما می توانید آنها را به درستی تلفظ کنید، این برنامه یک دیکشنری بسیار قدرتمند که شامل یک تلفظ حرفه ای و ضبط کلمات است پس مطمئن مشوید که آن کلمه را یاد گرفتید. این برنامه 1.99$ است.

Dictionary.com

dictionary

 

Dictionary.com احتمالا کاربردی ترین در بین دیکشنری هاست که آن را تا بیش از دو میلیون تعاریف، مترادف، و متضاد با تلفظ و “واژه روز” داراست. همچنین برای دسترسی آفلاین، و نیز 35000 کلمات پزشکی و 23000 واژه های علمی برای ارتقای ذهن شماست که بیش از 30 زبان در آن گنجانده شده است. قیمت این دیکشنری انگلیسی به انگلیسی 4.99$ است.

The Chambers Thesaurus

Chambers-Thesaurus

 

این دیکشنری انگلیسی به انگلیسی این ویژگی را دارد که زبان کلمات روزانه شما را تغییر دهد.  این برنامه 40000 کلمات با حدود 400000 مترادف و متضاد را داراست که  به شما کمک می کند املای صحیح کلمات را یاد بگیرید. قیمت این برنامه 4.99$ است.

Word Vault

Word-Vault

 

یکی از دلایل ما برای متوقف شدن تلاشمان در هر روز ، برای یادگیری یک کلمه جدید این بود که همیشه کلمه و معنی آن را فراموش میکردیم . اگر شما از کلمات جدید استفاده نمیکند مطمئننا آن را فراموش میکنید. این دیکشنری انگلیسی به انگلیسی به شما اجازه میدهد که کلمات جدید را در یک چمدان کلمات نگه دارید، شما نیز قادر خواهید بود با استفاده از سیستم بازرسی برنامه کلمات خود را پیدا کنید، حتی اگر یک کلمه را فراموش کرده باشید این برنامه آن کلمه را به یاد شما می آورد. قیمت این برنامه 3.99$ است.

Thesaurasize

Thesaurasize

 

اگر شما معنی کلمه ای را میدانید و به دنبال آن هستید که معانی بیشتری از آن را یاد بگیرید این برنامه به شما کمک میکند معانی و متضادهاد خیلی بیشتری در رابطه با کلمه مورد نطرتان پیدا کنید و باعث می شود دانش واژگانتان بهبود یابد. این دیکشنری انگلیسی به انگلیسی رایگان می باشد.

English Thesaurus

English-Thesaurus

 

بعضی مواقع ممکن نیست که شما هر آنچه را که کسی می گوید را درک کنید. در ایالات متحده برای مثال بعضی ها یه نوشابه “Soda” می گویند بعضی دیگر می گویند “Pop”. این برنامه به شما کمک می کند تا شما درک عامیانه کلمات مختلف را با چندین معنی مختلف یاد بگیرید. قیمت این برنامه دیکشنری انگلیسی به انگلیسی 1.99$ است.

اگر باز هم به دنبال دیکشنری انگلیسی به انگلیسی بیشری هستید ما این هارا به شما پیشنهاد میکنیم :

 

Wolfram Words Reference App
Rhyme Zone
Define: Dictionary
Black’s Law Dictionary, 9th Edition
Oxford Advanced Learner’s Dictionary
Longman Advanced American Dictionary

امیدواریم لذت برده باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا