کمپین تبلیغاتی Pebble Time و رویداد اپل واچ

به گزارش سایت TechCrunch، به دنبال رویداد “Spring Forward” شرکت اپل در هفته گذشته، کمپین تبلیغاتی ساعت هوشمند شرکت Pebble در سایت Kickstarter شاهد تحول بود.

کمپین تبلیغاتی Pebble Time

در این سایت کمپین‎های تبلیغاتی با هدف جمع آوری سرمایه لازم از مردم برای ارائه محصولات جدید ثبت می‎شود، و کمپین تبلیغاتی شرکت Pebble به طور میانگین در هر ساعت قبل از رویداد بزرگ ساعت اپل 6 هزار دلار به طور متوسط جمع آوری کرده بود، ولی به دنبال پایان گرفتن این رویداد در روز دوشنبه 9 مارس این رقم به ساعتی 10 هزار دلار و در روز 10 مارس به 16 هزار دلار در ساعت افزایش یافت.

مدیر ارشد اجرایی شرکت Pebble و بنیانگذار آن جناب آقای اریک میگیکووسکی (Eric Migicovsky) اعلام کرد که رویداد اپل مقدار کمک به این کمپین را در سایت Kickstarter دوبرابر کرده است، اما همانطور که سایت TechCrunch اعلام کرده است، نزدیک بود این مقدار تا ساعتی 3 برابر هم برسد.

ورود اپل به بازار ساعت‎های هوشمند بدون شک توجه کاربران این نوع ساعت‎ها را به خود جلب کرده است، که شاید به دنبال یک ساعت جایگزین ارزانتر، با قابلیت برقراری ارتباط با گوشی‎های آیفون و دارای باطری با عمر طولانی تر، باشند.

به نظر می‎رسد این سرعت گرفتن میزان حمایت مالی باعث شگفتی تیم Pebble و میگیکووسکی نشده است، چون آن‎ها انتظار این افزایش را بعد از پایان گرفتن رویداد اپل داشته اند.
میگیکووسکی (Migicovsky) به سایت TechCrunch گفته است که ” رویداد اپل باعث افزایش چشمگیری در میزان حمایت از ما شد همانطور که چنین انتظاری هم می‎رفت”. او ادامه می دهد که “زمانی که بزرگترین شرکت در دنیا وارد بازار می‎شود، این ورود تنها اعتبار رویایی است که شما برای کار خود داشته اید. در نهایت این کار به معنی پیشرفت بیشتر ساعت‎های هوشمند، و دادن گزینه‎های بیشتر به مشتریان است که به نفع همه می باشد. 2015 یک سال فوق العاده شگفت انگیز قرار است باشد.”

کمپین Pebble Time در سایت Kickstarter در روز 24 فبریه شروع شده است و در کمتر از 20 دقیقه به هدف 500 هزار دلاری خود دست یافته است، وجهی که به کمپانی اجازه داد یک هفته بعد تا یک گزینه رسمی تر را در ساعت هوشمند Time Steel خود معرفی کند. این کمپین در حال حاضر 72 هزار حامی مالی دارد که خود را به پرداخت بیش از 18.5 میلیون دلار متعهد کرده اند و 11 روز دیگر تا پایان آن باقی است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا