احتمال عرضه iPhone 6c به همراه iPhone 6s

کمپانی اپل بعد از عرضه گوشی iPhone 5c  همواره به دنبال این بوده است که نسخه جدید این گوشی را راهی بازار نماید و خبر های منتشر شده در این باره بود که این گوشی تا یک سال و نیم آینده همراه با ipad  عرضه خواهد شد .

12

اما روز گذشته Evan Blass فردی که در حساب توئیتر خود اسرار کمپانی های بزرگ رو فاش می کند در  توئیت جدید خود نوشت که : زمزمه هایی شنیده می شود که iPhone 6c همراه با  iPhone 6s عرضه خواهد شد .با توجه به این که آقای بلاس سابقه خوبی در دادن این نوع اطلاعات دارد و معمولا اطلاعاتی که وی منتشر می کند درست از آب در می اید باید تا ماه اینده منتظر بود تا تکنولوژی جدید اپل را مشاهده نمود .

البته تاکنون اطلاعات کمی در مورد این گوشی منتشر شده است از جمله اینکه این گوشی  بدنه فلزی خواهد داشت و چیپ ست به کار رفته در آن از تکنولوژی FinFET بهره خواهد برد و احتمالا پردازنده آن از روش Samsung’s 14nm نیز استفاده خواهد کرد و صفحه نمایش آن نیز از تکنولوژی 4″ display بهره خواهد برد هم چنین ظرفیت باتری این گوشی نیز 1715 میلی آمپر افزایش خواهد یافت .

مطمئنا با مشخصات ذکر شده باید انتظار یک گوشی حرفه ای را داشته باشیم ولی هنوز زود است و باید تا 18م شهریور روزی که هر ساله اپل از محصولات جدیدش رونمایی می کند صبر کنیم تا بتوانیم به طور قطعی در مورد این گوشی سخن بگوییم .

منتظر نظرات شما هستیم

phonearena.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا