برنامه Expedia برای آی او اس آپدیت شد

در به روزرسانی امروز Expedia برای آیفون و آیپد ، به سرویس محبوب برنامه ریزی برای سفر یک سری ویژگی های جالبی افزوده شده است ، از جمله این ویژگی ها قابلیت دیدن و رزرو کردن لیست منظمی از بلیط های مسافرتی ، themepark ، و تورهای جهانی می باشد ، همچنین یک بخش هایی به نام Activities یا Cars برای حمل و نقل آسان و امن از فرودگاه به هتل یا مسافرخانه افزوده شده است.

expedia-experience-cars-iphone-6

می توانید ویژگی های expedia را در پست زیر بخوانید:

برنامه Expedia برای مسافرت و گردشگری با کمک آیفون و آیپد

در اینجا می توانید به طور مختصر چند تا ویژگی جدیدی که به این نرم افزار گردشگری آی او اس افزوده شده است بشناسید:

می توانید در گوشی خود اطلاعات مربوط به تورها ، راهنمایی انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد ، اطلاعات حمل نقل هوایی و زمانی ، زمان سفرها و … را داشته باشید .

می توان هم سفر کنید و هم در قرعه کشی شرکت کرده و برای سفرهای خود پاداش بگیرید. می توانید وارد سایت  Expedia پلاس شوید و نکات مربوط به آن را به طور کامل بخوانید.

یکی از نکات جدیدی که در Expedia وجود دارد ، برنامه ریزی شما برای سفرهای بزرگ را خیلی آسان تر از قبل کرده است ، همچنین رزرو وسیله نقلیه هوایی و زمینی را امکان پذیر کرده ، به زودی این ویژگی در همه کشورها راه اندازی خواهد شد. به عبارت دیگر در به روزرسانی جدید اکسپدیا برای آی او اس  شما می توانید برای دریافت این به روزرسانی به آپ استور بروید و از لینک زیر آن را دریافت کنید.

 

Download Now

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا