تبلیغات گسترده شرکت اپل برای آیفون 5 سی

در ادامه‌ی تبلیغات گسترده برای آیفون 5 سی (iPhone 5c)، اپل این بار یک تبلیغ گران قیمت را در شماره‌ی این ماه مجله Rolling Stone گرفته است. این آگهی چاپ شده را که شباهت به نقاشی هایی دارد که ما در online spots دیده ایم را می توان در پشت جلد این مجله پیدا کرد.

اوایل امروز ما اشاره کردیم که اپل تبلیغات گسترده ای را برای آیفون 5 سی در نظر گرفته است که نقطه‌ی آغاز این تبلیغات در پاییز گذشته است. در هفته های گذشته نیز، تبلیغات متحرک آیفون 5 سی در قسمت های گران قیمت ظاهر شدند که از جمله آن ها می توان Yahoo.com و NYTimes.com را نام برد.

اکنون این نخستین بار نیست که هر ماه تبلیغات آیفون 5 سی در روزنامه ها و خیابان ها چاپ می شوند و یا همچنین این نخستین آگهی اپل در یک مجله نیست. اما این تبلیغ اپل که در پشت مجله‌ی Rolling Stone انجام گرفته است بیش از تمام موارد دیگر قابل توجه است.

k

تبلیغ آیفون 5 سی

صاجب نظران ماه هاست که می گویند، آیفون 5 سی یک شکست آشکار است. به طوری که آن ها حتی تبلیغات جدید را به عنوان شاهدی برای این شکست قرار می دهند.

آیا اپل با مشکلی برای فروش آیفون 5 سی مواجه شده است؟

اپل هیچ گاه در تاریخ فروش خود، یک آیفون را در برابر یک آیفون بهتر نداشته است. این نخستین تجربه‌ی اپل برای فروش همزمان دو آیفون در دو رده‌ی متفاوت است. به نظر می رسد آن ها در دوره ای از مشکلات بازاریابی قرار دارند و در پی راه حلی برای افزایش فروش آیفون 5 سی هستند.

این جالب خواهد بود که ببینیم اپل چگونه از پس این مشکل بر خواهد آمد.

برخی برای حل این مشکل، کاهش قیمت و یا قاب اضافه را پیشنهاد داده اند. نظر شما برای نجات اپل از این مشکل چیست؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا