1 میلیارد کاربر در یک روز برای فیس بوک

محبوبیت شبکه های اجتماعی هر روزه بیشتر می شود

فیس بوک یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که کاربر زیادی در آن از سراسر جهان فعالیت دارند و به تازگی آمار جدیدی به دست آورده است . برای اولین بار 1 میلیارد نفر از فیس بوک در یک روز استفاده کردند که آمار فوق العاده بری فیس بوک است.

2015-08-28_103645
مارک زوکربرگ مدیر عامل فیس بوک در پیام خود نشان داد که این اتفاق و 1 میلیارد کاربر تنها در 24 ساعت یک نقطه عطفی برای فیس بوک است

او نوشت : ما فقط یک عطف مهم رو سپری کرده ایم . برای اولین بار ، یک میلیارد نفر در یک روز از فیس بوک استفاده کردند . روز دوشنبه از هر7 نفر روی کره زمین 1 نفر از فیس برای ارتباط با دوستان و خانواده خود استفاده کرد . هنگامی که ما در مورد امور مالی صحبت می کنیم ، این اعداد متوسط هستند اما این متفاوت است . این اولین بار است که ما به این نقطه عطف رسیده ایم و آن فقط آغاز برای اتصال به تمام جهان است . من به این جامعه افتخار می کنم که این پیشرفت را برای ما ساختند . جامعه ما یک جهان باز و اتصال به یک دنیای بهتر است ، این روابط قوی تر که شما دوست دارید ، یک اقتصاد قوی تر با فرصت های بیشتر به ارمغان می آورد که باعث تشکیل یک جامعه قوی تر می شود که نشان دهنده همه ی ارزش های ما است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا