آپدیت اپ فیسبوک ویندوز با ویژگی هایی استثنایی

تیم توسعه فیسبوک پس از یک ماه و اندی از آپدیت آخرین نسخه اپ ویندوز موبایل 8.1 خبر دادند. البته این اولین بارش نیست که این اپ بروز می شود.  اکنون با وجود آرائه این این آپدیت و محبوبیتی که بین کاربران پیدا کرده، به نظر می رسد که اپ فیسبوک ویندوز 8.1 ای محبوبترین اپ رایگان در ویندوز استور باشد. همچنین این انتظار وجود دارد که در جایگاهی بالاتر از ورژن قبلی جای داشته باشد. ویژگی های جدید و پیشرفت هایی که در آن افزوده شده، تجربه استفاده بهتری از این  شبکه اجتماعی را در اختیارتان قرار می دهد.

fb-win81-app
صفحه ویندوز استور، برای اولین بار تغییر سیستمی را نشان می دهد که چگونه اپ فیسبوک قادر است تگ فیسبوک راپشتیبانی کند. شما می توانید هم فایل ها و هم عکس ها را با هم از طریق پیام های فیسبوک با استفاده از آخرین آپدیت دانلود و آپلود کنید.
لازم نیست بگوییم چون شما خودتان از ما استاد ترید (:دی) اما از طریق این اپ علاوه بر آپدیت کاور می توانید به تغییر نگاره پروفایل خود نیز بپردازید. خوشبختانه، بسیاری از باگ ها که در مدل های قبلی به طور عمومی اعلام شده بودند، در این نسخه برطرف شده اما از آن ها پرده برداری به عمل نیامده که البته این باعث جذاب تر شدن این اپ می شود.

می توانید اپ را از اینجا دانلود نمائید.
لطفا پس از دانلود و استفاده نظر خود را با ما در میان بگذارید. خواهش می کنم، رو دروایستی نفرمائید…!
microsoft

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا