برنامه چت فیس بوک ، تنها برنامه پیام رسان برای فیس بوک

اهل چت کردن هستید؟ به برنامه چت فیس بوک علاقه مندید؟ آماده شوید تا برنامه چت فیس بوک را دریافت کنید، اگر در حال حاضر از آن استفاده نمی‎کنید.

برنامه چت فیس بوک

برنامه چت فیس بوک

دلیلش این است که گزارش شده است که غول شبکه‎های اجتماعی قرار است قابلیت چت را در اپلیکیشن اصلی آیفون و آیپد حذف کند (به طور رایگان در فروشگاه اپل موجود است) و از کاربران می‎خواهد تا برنامه چت فیس بوک را دانلود کنند که آن نیز رایگان است.

از زمان راه اندازی مجدد نرم افزار مسنجر فیس بوک و قرار دادن گزینه پیام‎رسانی با ویژگی‎های کامل در مسنجر، نوشتن دوباره رواج یافته است. به جای نشان دادن پیام‎های خود، این گزینه را انتخاب کنید تا از برنامه فیس بوک خارج شده وارد مسنجر شوید…

TechCrunch می داند که این تغییر، اپلیکیشن فیس بوک برای iOS و آندروید را تحت تاثیر قرار خواهد داد:

فیس بوک امروز استراتژی برنامه مستقل خود را به مرزهای جدیدی خواهد برد و به اطلاع کاربران خواهد رساند که آنها دیگر به شما گزینه‎ای برای ارسال و دریافت پیام در فیس بوک برای iOS و Android را نخواهند داد، و به جای آن باید برای چت در تلفن همراه، برنامه چت فیس بوک را دانلود کنید.

اگر چه افرادی که مسنجر را بر روی دستگاه خود نصب نکرده اند، هنوز هم می‎توانند در داخل برنامه‎های اصلی تلفن همراه برای فیس بوک چت کنند، اما نمی توان با آن پیش رفت. شما فقط باید برنامه چت فیس بوک را به صورت مستقل به منظور چت با دوستان خود در فیس بوک دانلود کنید.

اطلاع رسانی در مورد تغییر برای برخی از کاربران در اروپا امروز شروع  شد، و آنها قبل از اینکه لازم شود برنامه چت فیس بوک را دانلود کنند حدود دو هفته فرصت دارند و هشدارهای چندگانه را دریافت می‎کنند در نهایت، تمام کاربران فیس بوک به برنامه چت فیس بوک جدید خواهند پیوست.

آشکار است که گزینه چت از اپلیکیشن Facebook’s Paper حذف نمی شود.

کسانی که نمی‎توانند مسنجر را تحمل کند و از اپلیکیشن اصلی فیس بوک در iOS نفرت دارند، باید Paper را به عنوان برنامه اصلی فیس بوک خود در نظر بگیرند. این نرم افزار در پیام رسانی بسیار سریع است، و دارای یک رابط کاربری جدید می‎باشد.

با در نظر گرفتن همه موارد، فکر می‎کنم می‎توان فرض کرد که فیس بوک سرانجام تصمیم گرفته است که نهایتا اپلیکیشن وحشتناک از رده خارج آیفون و اپل خود را با Paper جایگزین کند.

شما چه فکر می‎کنید؟

برنامه چت فیس بوک

برنامه چت فیس بوک

گزینه مسنجر در اپلیکیشن iOS فیس بوک (بالا) و نوار “Touch to return to Facebook” در اپلیکیشن مسنجر (پایین).

اپلیکیشن های اصلی فیس بوک کلاینت، facebook chat و Paper همه رایگان در دسترس هستند.

به هر حال، یکی از عوامل معمول تخلیه باتری آیفون، اپلیکیشن اصلی فیس بوک در iOS است. این اپلیکیشن توسط ردیابی مداوم مکان در پس زمینه، باتری را کاهش می‎دهد. خوشبختانه، یک راه حل آسان وجود دارد: شما بعد از غیر فعال کردن Location Services و Background App Refresh در تنظیمات فیس بوک خود در iOS، بهبود باتری را کاملا مشاهده خواهید کرد.

این فقط یکی از هشت راهنمایی فوق العاده مفید برای حل تخلیه باتری در iOS است که به تازگی توسط کارمند سابق خرده فروشی اپل، Scotty Loveless ارائه شده است که برای تقریبا دو سال در Genius Bar بر روی شکایات مشتریان کار کرده است.

آیا بر اساس گزارش TechCrunch، حذف ویژگی پیام رسانی از اپلیکیشن اصلی فیس بوک شما را به خشم آورده است؟ آیا برایتان مهم است؟

اگر به فیس بوک آمدید، دوست داریم صورت شما را به عنوان یک Like جدید ببینیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا