کاهش عمر باتری گوشی آی فون با استفاده از برنامه فیس بوک

اگر شما صاحب یک گوشی آی فون هستید و برنامه فیس بوک را بر روی آن نصب کرده اید احتمالا متوجه خواهید شد پس از خروج از فیس بوک بخش عظیمی از باتری حدود 50% خالی شده است . این اتفاق زمانی می افتد که شما در طول 24 ساعت چندین بار از برنامه فیس بوک استفاده کنید اما این شبکه اجتماعی در تلاش برای حل این مشکل است.

2015-10-18_085345

یکی از راه های افزایش عمر باتری گوشی آی فون شما نصب برنامه فیس بوک می باشد

 

به گفته ی یک محقق و تحقیقات او ، میزان باتری شما حتی با باز نکردن برنامه فیس بوک کاهش می یابد و فقط کافی است که بر روی گوشی شما نصب باشد البته این موضوع کاملا تایید نشده است اما در بسیاری از گوشی ها دیده شده است که کاربران پس از ساعاتی استفاده از برنامه فیس بوک ، مقدار قابل توجهی از عمر باتری خود را از دست داده اند . او می گوید دلیل این کاهش باتری بخاطر نصب برنامه فیس بوک بر روی سیستم عامل iOS می باشد که در سیستم عامل iOS 9 بهتر شده است و در نسخه های قبلی با کاهش عمر باتری بیشتری روبرو شده است . در نهایت یکی از راه های افزایش عمر باتری گوشی آی فون شما نصب برنامه فیس بوک می باشد.

در برخی از سیستم عامل های iOS 9 نیز دیده شده است که شاهد کاهش عمر باتری بیش از 50% خواهیم بود که این برای سرعت و عملکرد گوشی نیز فوق العاده خطرناک است . شما می توانید متوجه شوید که گوشی آی فون شما با سیستم عامل iOS چه میزان از عمر باتری شما را کاهش می دهد . کافی است ساعاتی با برنامه فیس بوک کار کرده و سپس به قسمت تنظیمات بخش Battery مراجعه کنید.

در تصویر زیر مشاهده می کنید که گوشی آی فون 6 با سیستم عامل iOS 9.0.2 در طول 24 ساعت 46% و در طول 7 روز 38% عمر باتری را کاهش داده است . این میزان در گوشی های مختلف فرق خواهد کرد اما نهایت آن 50% یا کمی بیشتر خواهد بود.

2015-10-18_085416

فیس بوک به این موضوع اعتراف کرده است و گفته است در تلاش برای حل این مشکل می باشد تا کاربران به راحتی و با از دست دادن میزان کمتری از عمر باتری خود از این برنامه استفاده کنند . سخنگوی فیس بوک گفت : ما گزارش برخی از مردم در ورد کاهش عمر باتری در سیستم عامل iOS را دریافت کرده ایم و به زودی این مشکل را حل خواهیم کرد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا