فیس بوک در حال کار بر روی اطلاعیه های خبری به روز است

شبکه اجتماعی فیس بوک قصد دارد که جدیدترین اطلاعیه های اخبار روزانه را در اختیار مردم قرار دهد . با عملی شدن این ایده مردم از توییتر دور می شوند ، در حال حاضر بسیاری از اخبار روز به طور لحظه ای در توییتر رد و بدل می شود و شبکه اجتتماعی توییتر یکی از شبکه های به روز برای دسترسی به اخبار در هر نوع موضوعی است.

به گفته یک منبع و تایید شده توسط وب سایت Mashable ، فیس بوک در حال توسعه و پیشرفته تر کردن این پروژه است تا اطلاعیه های اخبار را در زمان واقعی و به طور لحظه ای در اختیار کاربران قرار دهد . هنوز تاریخ راه اندازی این ویژگی فاش نشده است اما بنا بر گزارشات باید تا اواخر این ماه شاهد این ویژگی در شبکه اجتماعی فیس بوک بود.

fb0970

برنامه Notify در فیس بوک

با توجه به شایعات منتشر شده این هفته ، گفته می شود نام این برنامه Notify خواهد بود که در فیس بوک قابل دسترس است . همچنین گزارش شده است که این ویژگی در اول برای سیستم عامل iOS قابل استفاده است . اما این اطلاعات فقط در حد شایعه می باشد و برای اخبار واقعی باید منتظر بود.

فیس بوک به جای تمرکز بر روی برنامه خبر خوان خود در حال حاضر بر روی این پروژه تمرکز کرده است . به نظر می رسد این برنامه در جمع آوری اخبار بهتر از ویژگی خبر خوان عمل کند . همچنین گفته می شود که این برنامه به صورت اختصاصی مطالب را ترجمه نخواهد کرد و از اطلاعیه ها و تیتر های منابع خبری مورد نظر خود را استفاده خواهد کرد.

در ماه آگوست (مرداد) ویژگی کسب و کار در فیس بوک برای کاربران ارائه شد . همچنین ویژگی های دیگر از جمله گذاشتن پست های طولانی یا پست های بیش از 100 کاراکتر نیز برای کاربران فراهم شد . با وجود این ویژگی ها به نظر می رسد فیس بوک در حال جذب کاربران و محبوبیت بیشتر است.

با این ویژگی خبری جدید ، فیس بوک با منابع خبری مانند توییتر ، Nuzzel و … رقابت می کند .توییتر نیز نگران از دست دادن کاربران خود و جذب آن ها به فیس بوک است و به همین دلیل این شبکه اجتماعی نیز در تلاش برای ارائه ویژگی های جدید است.

بنا بر گزارشات ، در حال حاضر فیس بوک یک گروه کوچک از نشریات را در بنرامه جدید خود آزمایش کرده است و در حال راه اندازی آن برای اواخر این ماه است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا