سرویس خبر خوان فیس بوک برای اتصال های اینترنتی کم سرعت

فیس بوک بیش از 1 میلیارد کاربر دارد اما توقفی در رشد و افزایش میزان کاربر این شبکه احتماعی وجود ندارد و هر روزه کاربران بیشتری جذب فیس بوک می شوند . اونم الان که این شبکه اجتماعی در حال عرضه ویژگی های جدید و جالب است که یک تجربه جدید را برای کاربران به ارمغان می آورد.

فیس بوک قصد راه اندازی سرویسی برای دریافت اخبار روی گوشی های هوشمند را دارد

ویژگی خوب این سرویس این است که کاربران کشور هایی که هنوز دارای اینترنت 2G هستند و شبکه اینترنتی آن ها توسعه نیافته است نیز امکان استفاده از این برنامه را خواهند داشت . فیس بوک اعلام کرد که این خبر خوان جدید در یک پست وبلاگ خواهد بود.

2015-10-08_224502

برنامه فیس بوک در ایالات متحده یکی از محبوب ترین ها برنامه های اجتماعی بزرگ است . اما برای اتصال به آن نیاز به یک شبکه اینترنتی قوی مانند وای فای یا LTE است اما برای مناطقی که دارای اینترنت 2G هستند ، اجرای برنامه فیس برای آن ها بیش از حد سنگین است.

برای حل این مشکل ، فیس بوک توسه دهنده Network Connection Class را ارئه می کند که باعث قدرات اتصال به اینترنت می شود و کاربران می توانند از برنامه خبر خوان جدید استفاده کنند . با این امکان اتصال اینترنتی کاربران متن های خود را با سرعت بیشتر از اینترنت 2G اراسل می کنند و به لینک های فیلم ها دسترسی خواهند داشت.

فيس بوک هم چنين محتواى دانلود شده قبلى را در داخل گوشى كاربر ذخيره خواهد كرد . بنابراين اگر اتصال به اينترنت برای شما ممکن نباشد كاربران مي توانند داخل وضعيت به روز رسانى دانلود شده قبلى از محتوای مورد نظر استفاده کنند.

فیس بوک بدون شک یکی از شبکه های اجتماعی است که در سر تا سرسار جهان محبوبیت دارد و کاربران زیادی را جذب کرده است . برای اولین بار در تابستان امسال آمار بازدید فیس بوک در طول 24 ساعت به 1 میلیارد رسید که بسیار چشمگیر بود . بسیاری از کاربران نیز علاقه مند به این شبکه اجتماعی هستند اما تجهیزات لازم برای اتصال به این شبکه را ندارند . به طور مثال در کشور آفریقا شبکه ای اینترنتی بسیار پیشرفته و مجهز نیست به همین دلیل فیس بوک به تازگی اعلام کرده است که قصد راه اندازی اینترنت رایگان برای کشورهای جنوبی صحرای آفریقا از طریق ماهواره را دارد.

اوایل سال جاری نسخه سبک تر نرم افزار فیس بوک برای گوشی های هوشمند منتشر شد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا