جستجو در پست های فیس بوک امکان پذیر شد

جستجو در فیس بوک برای بسیاری از کاربران می تواند مفید باشد . شبکه های اجتماعی در به روز رسانی خود این ویژگی را برای آسان تر پیدا کردن پست ها به برنامه خود اضافه می کنند . در به روز رسانی جدید فیس بوک ویژگی جستجو در سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است . کاربران فیس بوک می توانند به طور پیشرفته پست های عمومی که توسط دوستان آن ها به اشتراک گذاشته شده است یا در مورد یک موضوع خاص و مورد نظر خود را جستجو کنند.

2015-10-25_124131

شما کافی است فقط یک وازه را تایپ کنید, مثلا اپل . سپس فیس بوک موضوع مورد نظر شما را در صفحات ، افراد ، گروه ها ، رویداد ها ، برنامه ها و موضوعات جستجو می کند تا شما را به پست مورد نظر خود برساند . درواقع جستجو شما به صورت پیشرفته و در هر جایی از فیس بوک که فکرش را بکنید انجام می شود و این برای کسانی که به دنبال یک موضوع خاص هستند مفید می باشد.

در حال حاضر زمانی که شما شروع به جستجو می کنید ، فیس بوک به طور پیشرفته حتی در قسمت پیشنهادات شخصی به دنبال موضوع مورد نظر شما می گردد تا به شما برای پیدا کردن آنچه دنبالش هستید کمک کند . جستجو فیس بوک همچنین بیشترین موضوعاتی که جستجو شده است را به شما پیشنهاد می کند . شما همچنین می توانید در مورد برنامه های تلویزیونی مورد علاقه جستجو کنید . به طور مثال ممکن است یکی از دوستان شما آخرین قسمت یک سریال را به اشتراک گذاشته باشد و شما به دنبال لینک آن باشید . شما با یک جستجو ساده می توانید به لینک مورد نظر خود دست پیدا کنید.

نمایش دادن موضوعات محبوب است

به طور مثال چندتا از دوستان شما یک موضوع مهم را به اشتراک گذاشته اند . زمانی که جستجوگر فیس بوک را باز کنید ، آن به شما موضوعات محبوب که به اشتراک گذاشته شده است را به شما نمایش می دهد . حتی ممکن است یک لینک مهم در میان بسیاری از مردم به اشترامک گذاشته شود که آن لینک نیز برای شما نمایش داده خواهد شد.

فیس بوک اشاره کرد نگران حفظ حریم خصوصی خود نباشید و جستجوهای شما در اختیار دوستان شما یا هیچ شخص یا شرکت دیگری قرار نمی گیرد . اگر شما نگران این موضوع هستید برای اطمینان بیشتر در قسمت تنظیمات ، گزینه Privacy را فعال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا