کسب درآمد از طریق تبلیغ کسب و کار خود در فیس بوک

فیس بوک در حال تبدیل شدن به مرکز خرید صفحات آنلاین می باشد

شبکه های اجتماعی به خصوص فیس بوک در حال ارائه خدمات جدید به کاربران خود هستند ، به تازگی شما در فیس بوک می توانید که کسب و کار خود را تبلیغ کرده و درآمد داشته باشید . با بخش خرید ، فروش و خدمات شما می توانید محصولات خود را به طور مستقیم به تمامی کاربران فیس بوک تبلیغ کرده و مشتری جذب کنید . این یک راه عالی برای شرکت ها می باشد تا مردم سراسر جهان را از محصولات خود با خبر کنند که احتمالا در جذب مشتری نیز موفق خواهند بود زیرا فیس بوک در حال حاضر هر روزه 1 میلیارد کاربر فعال دارد.

2015-09-09_191122

با توجه به آمار بازدید کنندگان از فیس بوک 1 میلیارد نفر هستند ولی تنها 45 میلیون نفر از آن ها دارای صفحه بوده و در فیس بوک ثبت نام کرده اند . با تغییرات جدید دارندگان صفحه در فیس بوک می توانند از بخش خرید و خدمات برای کسب و کار بهرمند شوند . بخش خرید و فروش برای اولین بار در ماه خرداد امتحان شد که اجازه می دهد حتی خرده فروشان محصولات خود را به نمایش گذاشته و به دیگران بفروشند . بخش خدمات نیز مربوط به شرکت هایی می شود که خدمات حرفه ای مانند لوله کشی ، اجاره سالن ، تالار و … را ارئه می دهند.

بخش های جدید دیگر نیز هنوز در حال آزمایش و امتحان هستند اما فیس بوک می گوید که ویژگی های جدید خود را در هفته های آینده ارائه خواهد داد .

فیس بوک قصد دارد که تعامل کسب و کار را برای مردم آسان تر کند . فیس بوک در حال امتحان دکمه های “تماس” ، “ارسال پیام” ، “تماس با ما” است که فروشنده و مشتری راه ارتباط بهتری با یکدیگر داشته باشند . همچنین فیس بوک در حال برنامه ریزی برای دکمه ای با عنوان “هدیه دادن – بخشیدن” است . شما با این دکمه می توانید به سازمان های غیر دولتی و یا بیماران ، بیماری های خاص کمک مالی کنید . به نظر می رسد این دکمه در بالای صفحه فیس بوک و در دید همه قرار بگیرد.

روز سه شنبه ، فیس بوک در بیانیه ای نوشت : اهمیت ندارد که شما یک فروشگاه گل یا شرکت لوله کشی و حتی سازمان های غیر دولتی داشته باشید ، شما باید در صفحه خود اطلاعات کامل را در اختیار مردم قرار دهید و به آن ها کمک کنید که با شما در ارتباط باشند و تماس برقرار کنند تا بهترین محصول خود را انتخاب کنند.

فیس بوک می گوید که قصد داره پخش پشتیبانی و پرسش ، پاسخ را نیز به ویژگی ها کسب و کار اضافه کند تا مشتری بتواند سوالات خود را در رابطه با محصولات فروشنده بپرسد یا قبل از خرید پشتیبانی بگیرد . فیس بوک در تلاش است تا به یکی از بزرگترین صفحات اجتماعی خرید انلاین تبدیل شود.

برای تکمیل این ویژگی ها فیس بوک می تواند ویژگی های قرار ملاقات یا تکمیل سفارشات آنلاین یا یک سری از قواعد کسب و کار را اضافه کند . این تغییرات و ویژگی ها پیامد های خوب و مهمی برای مصرف کنندگان در پی خواهد داشت.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا