ویژگی جدید فیسبوک : اجازه دیدن رویدادهای زنده مهم

فیسبوک از امروز و با استریم زنده‌ی فستیوال موسیقی لولاپالوزا این امکان را به سرویس خود اضافه کرد. در ادامه هم امکان به اشتراک گذاری ویدیوها و تصاویر مراسم از طریق یک جریان منفرد با اعضای اسنپ‌چت فراهم شد. فیسبوک استریم ویدیوی این مراسم را از طریق بخش Place Tips انجام داد.

Facebooks-new-feature-allows-users-to-view-a-stream-of-live-events

این بخش محلی است که کاربران در آن می‌توانند اطلاعاتی در مورد موقعیت فعلی دوستان خود بیابند. همچنین به علاوه‌ی تماشای عمومی جزئیات مراسم، کاربران فیسبوکی می‌توانند ویدیوها و تصویرهایی که دوستانشان از این رویداد منتشر کرده‌اند را ببینند.

انتظار می‌رود توئیتر هم با پروژه‌ی لایتنینگ وارد این بازی شود. با این قابلیت که تا پایان سال زمان بندی عرضه می‌شود، کاربران توئیتر نیز می‌توانند دکمه‌ای برای مشاهده‌ی زنده‌ی رویدادها در صفحه‌ی خانگی خود پیدا کنند.

فیسبوک اشاره می‌کند که سرویس استریم زنده‌ی این وبسایت با چیزی که اسنپ‌چپ ارائه می‌دهد و به زودی توئیتر هم آن را اضافه خواهد کرد متفاوت است. آن دو سرویس دیگر خوراک خود را از همه‌ی کاربران خود می‌گیرند ولی فیسبوک فقط اجازه‌ی دنبال کردن تصاویر و ویدیوهایی که از طرف دوستان شما ارسال شده‌اند را می‌دهد.

این سرویس در رقابت با پریسکوپ و میرکت به فیسبوک کمک می‌کند. دو سرویس ذکر شده به کاربران امکان این را می‌دهند که اطلاعات رویدادهای مورد نظر خود را به صورت زنده برای دنبال کننده‌های توئیتر خود پخش کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا