سقوط در بندرگاه هنگام چک کردن فیسبوک!

یکی بود یکی نبود، یک توریستِ [در استرالیا] داشته فیسبوکش رو چک می کرده و از جایی که مشغله اش بیش از حد توان بوده و ذهن و جسم رو با هم درگیر می نموده یک دفعه از اسکله چلپی می افته داخل آب! [بابت شیوه بیان شیوا و دل انگیز نیازی به تشکر نیست :دی]

melbo

| خبری از سر و صدا و چلپ چلوپ نبود| این گفته هایی است که افسر ارشد پلیس دریایی ارتش استرالیا دین کِلی [جانم منصب!] در توضیح این که خانمی در حال قدم زدن بر روی اسکله بندرگاه St. Kilda بوده و داخل آب افتاده اضافه کرد.

|او جداً فقط در آب شناور بود|

شاید بنده خدا تو شوک بوده خب! یا شاید هم اولویت اولش این بوده که از سالم بودن تلفن همراه و به روز نشدن فید فیسبوکیش مطمئن بشه :دی چیکارش داشتید؟! برای خودمان هم پیش بیاد مگر غیر از این هستش؟ از خودمون گرون تره!

نکته حائز اهمیت این جاست که گفته میشه این خانم قبل از این که به داخل آب بیفتد حدود 20 ثانیه محو گجت اش بوده است…

افسر ارشد کِلی در ادامه می گوید که این خانم نمی توانسته در آب شنا کند اما به پشت بر روی آب شناور بوده است. او در حدود 20 دقیقه در آب بود و هنگامی که از آن بیرون آمد، حالتی دفاعی داشت. او خیلی خوش شانس بود که یک عابر اولیاء امور را در جریان گذاشت، آخر می دانید چرا؟ همه این حوادث در روز دوشنبه 11:30 شب به وقت محلی اتفاق افتاد.

شاید شما بیشتر از خودش نگران گوشی باشید! خوب، با این که پلیس به دنبال آن گشت و آن را به سختی بیرون کشید و به نظر می رسید سالم باشد، اما این اولین باری نیست که از این اتفاق ها پیش می آید و این به خطی ژرف از مردمی که به دلیل محو بودن در تلفن هزار جور بلا ها سرشان آمده، پیوست می شود؛ مثلا خانمی که درون فواره ی یک تفرجگاه افتاد یا فردی که به دریاچه میشیگان افتاد، همه و همه مدعی بودند که این اتفاق به این دلیل رخ داده که این افراد بیش از حد مجذوب گوشی های موبایل شان شده بودند.

جان لاک پشتم لطفاً راجع به تمدن چیزی نگید…
با سپاس مدیریت پارک

منبع : Cnet

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا