عرضه بازی Family Guy نسخه The Quest for Stuff برای iOS

در روز دهم آوریل بازی Family Guy نسخه The Quest for Stuff برای iOS منتشر خواهد شد. به این ترتیب پروژه بازی Family Guy که به fox و tinyco تعلق دارد و مدت زیادی است که در انتظارش هستیم، هفته‎ی آینده عرضه خواهد شد. در یک گردهمایی عرضه‎ی محصولات که شب گذشته در لس آنجلس برگزار شد این دو شرکت بیان کردند که بازی Family Guy نسخه The Quest for Stuff برای iOS در دهم آوریل عرضه خواهد شد.

بازی Family Guy

بازی Family Guy ، در شهر بدنام quahog که اولین بار در دسامبر سال پیش آشکار شد، اتفاق میافتد و شامل عناصر مدیریت منابع، همراه با چندین خط داستانی است. بازی Family Guy شبیه سری تلویزیونی دیگر fox به نام The Simpsons Tapped Out که تبدیل به بازی شد می‎باشد. شرکت معروف Blizzard بازی Warcraft را برای مک منتشر کرد

اطلاعات بیشتری در مورد بازی Family Guy از سایت MacRumors

در یک گردهمایی عرضه‎ی محصولات که شب گذشته در لس آنجلس برگزار شد fox همراه با قسمت پیشرفت خود tinyco به طور رسمی از عرضه بازی Family Guy نسخه The Quest for Stuff در هفته آینده پرده برداری کرد. این بازی در اطراف شهر quahog که اولین بار ماه پیش معرفی شد، انجام می‎پذیرد و بازی کننده ها به peter griffin و بقیه ساکنان شهر کمک می‎کنند تا شهرشان را بعد از جنگ مخرب بین peter و ernie the gian chiken ، بازسازی کنند.

و در اینجا تصویر دیگری از بازی Family Guy را می‎بینید:

خبر خوب این است که tinyco با سازندگان این برنامه به طور نزدیک همکاری می‎کند تا تجربه‎ای درست را عرضه کند. این بازی از همه صداپیشگان سری اصلی استفاده خواهد کرد. همچنین انیمیشن ها و جک های جدیدی از سازمان Seth MacFarlane’s Fuzzy Door را نیز در بر دارد.

بازی Family Guy نسخه The Quest for Stuff هفته‎ی آینده در دهم آوریل برای هر دو دستگاه iphone و ipad عرضه خواهد شد. انتظار داریم که بازی آیفون Family Guy رایگان باشد. پس اگر بازی شامل محتویات فصلی و خرید های داخل برنامه ای بود، تعجب نکنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا