طرفداران اپل در ژاپن از الان در صف آیفون 6 ایستاده‌اند

با فرض اینکه اپل بر طبق برنامه‌های خود پیش برود، آیفون 6 در سه ماهه سوم 2014 یعنی اواخر تابستان و یا اوایل زمستان از راه خواهد رسید. با توجه به اینکه اپل در زمان رونمایی آیفون 4S مقداری بد قولی کرد، لازم است بگوییم که هر اتفاقی ممکن است بیفتد. که می‌شود گفت هر چند ممکن است اپل زمان رونمایی از آیفون 6 را برای کنفرانس توسعه دهندگان و یا همان WWDC برنامه ریزی کرده است اما در این زمان و حدودا پنج شش ماه مانده به این کنفرانس و رونمایی خیلی زود است که بخواهیم برای این محصول صف کشی کنیم و گمانه زنی کنیم.

با این حال یک وبلاگ‌نویس ژاپنی به نام Yoppy از الان در صف خرید آیفون 6 ایستاده است. Yoppy در مدت گذشته شایعه‌ای را گزارش داده بود که ممکن است این دستگاه فوق‌العاده در ماه سپتامبر رونمایی و عرضه شود. این بدین معنی است که او تصمیم گرفته هفت ماه زودتر از بقیه در این صف بایستد. و این به خودی خود بسیار عجیب و همچنین نشان دهنده اشتیاق این فرد ژاپنی به گوشی هوشمند اپل است.

1392486047-md-iphone6yoppy

این در واقع اولین باری نیست که Yoppy برای خرید ایفون زودتر در صف می‌ایستد و شک داریم که این آخرین دفعه باشد. در گذشته Yoppy از مدت‌ها پیش در صف خرید آیفون 5 ایستاده بود تا بتواند اولین نفر در ژاپن باشد که این دستگاه را خریداری می‌کند و متاسفانه تلاشش برای انجام این کار شکست خورد و همین می‌تواند دلیل در صف ایستادن برای آیفون 6 و آن هم 7 ماه زودتر از موعد عرضه این محصول است. 7 ماه زمان طولانی برای صبر کردن است و مطمئن نیستیم بتواند اراده خود را مجکم نگه دارد و تا آخر امسال برای این دستگاه صبر کند، اما به نظر او نهایت تلاشش را می‌کند.

اما آیا شما فکر می‌کنید Yoppy بتواند اولین فرد باشد که در ژاپن آیفون 6 را می‌خرد؟

در ضمن این مقاله رو خوندید؟

بهترین گوشی های بازار ایران در سال 2013 کدامند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا