شروع تجمع طرفداران آیفون 6 مقابل فروشگاه اپل برای خرید

با وجود اینکه هنوز 5 روز تا روز معرفی آیفون6 زمان باقی مانده است ، مشتریانی که امیدوارند اولین سری از این محصول فوق العاده شرکت اپل را خریداری کنند هم اکنون در خیابان “flagship پنجم” مقابل فروشگاه اپل در شهر نیویورک صف کشیده اند.

iphone6campers

انتظار می رود شرکت اپل دو مدل 4.7 و 5.5 اینچی آیفون6 را در یک روز معرفی کند ، احتمالا در همین روز ساعت هوشمند آی واچ و طرح پرداخت تلفن همراه نیز رونمایی می شوند. از بین این ها فقط آیفون6 مدل 4.7 اینچی تا پایان ماه سمپتامبر همین سال عرضه می شود و بقیه ممکن است تا سال بعد نیز وارد بازار نشوند با این وجود یک سری از طرفداران اپل در مقابل فروشگاه اصلی آن خیمه زده اند و به نظر می رسد بیش از دو هفته در انتظار خرید محصول مورد نظر خود خواهند بود!

همچنین این اعضای کمپین در رسانه های اجتماعی نیز مردم را دعوت به شرکت در این صف کرده اند و به نظر می رسد هدف آن ها افزایش محبوبیت  شرکت مورد علاقه شان است. این صف هایی که منتظر خرید این محصول هستند در رابطه با آیفون 5s و 5c نیز همین کار را انجام دادند ، اما با این تفاوت که از تاریخ 6 سمپتامبر و چندین روز مانده  به رویداد (21 سمپتامبر) این تجمع را تشکیل دادند و تعداد آن ها از امسال بیشتر بود.

شبکه CNBC با چند نفر از اعضای این تجمع مصاحبه کرده است برخی از آن ها گفتند که قبل از آغاز ماه سمپتامبر وارد این کمپ شدند. برایان سبالو و جوزف کروز به نمایندگی از سایت  BuyBackWorld ، به امید شکستن رکورد نمایندگان قبلی روز یکشنبه 31 آگوست به کمپ خریداران اولین سری آیفون6 پیوستند. آن ها امیدوارند که رکورد 18 روز نمایندگان قبلی را که منتظر آیفون5  بودند بشکنند و 19 روز منتظر عرضه آیفون6 باشند.

رویداد بزرگ معرفی آیفون6 روزسه شنبه نهم سمپتامبر خواهد بود اما هنوز معلوم نیست که چه زمانی مدل 5.5 اینچی و آیواچ وارد بازار می شوند و احتمالا به دلیل مسائل تولید آن (که یکی از وجوه مشترک صفحه نمایش آن هاست که ممکن است یاقوت کبود باشد.) تا سال 2015 به تعویق بیفتند.

بر  اساس جدول زمانی شرکت اپل ، مدل 4.7 اینچی آیفون6 روز جمعه 19 سمپتامبر وارد بازار خواهد شد. و اعضای کمپ فقط در انتظار همین محصول هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا