شرکت AT&T اسمارت واچ فیلیپ مخصوص کودکان ارائه کرد

فرض کنید شما می خواهید زمانی که فرزندانتان دور از چشم شما هستند و یا صدایشان را نمی شنوید از آنها مطلع باشید . اما نمی خواهید یک Moto 360 را به مچ دست فرزند خود ببندید .خبر خوش این است که AT&T به تازگی یک محصول مناسب برای شما تولید کرده است . این شرکت سال گذشته اسمارت واچ فیلیپ را تولید کرد . این اسمارت واچ ویژه کودکان با داشتن قابلیت های GPS ، تماس صوتی و ارسال پیام های مستقیم به والدین این امکان را می هد که از کودکان خود مراقبت نمایند . تمام این داده ها می توانند توسط یک اپلیکیشن موبایل کنترل شوند . در حال حاضر فیلیپ 2 منتشر شده است که نسبت به نسخه قبلی خود بهتر می باشد .

att-filip-2

ساعت هوشمند کودکان

AT&T از فیلیپ به عنوان یک ” مکان یاب هوشمند پوشیدنی با صدا ” نام می برد که برای کودکان 4 تا 11 سال طراحی شده است . طراحی فیلیپ 2 همانند فیلیپ قبلی است اما فرم مچ بند آن طبیعی تر و انعطاف پذیری آن بیشتر شده است . این موضوع باعث خواهد شد تا پوشیدن این دستگاه برای کودکان راحت تر شود .

سایز این اسمارت واچ بوسیله مچ بند آن قابل تغییر بوده و بچه ها می توانند مطابق با سایز دست خود آن را به صورت باز یا بسته بپوشن د. فیلیپ 2 همچنین دارای یک صفحه مقاوم می باشد که خطر شکستگی اتفاقی را کاهش داده و دوام بیشتری خواهد داشت .

ku-xlarge

اپلیکیشن های کاربردی موبایل نیز با تعریف رابط کاربری جدید و فرآیند تنظیمات آسان برای دستگاه های اندروید و iOS بهبود یافته اند . اپلیکیشن های iOS در حال حاضر در دسترس بوده و قابل استفاده می باشند . در حالیکه اپلیکیشن های بهبود یافته اندرویدی به زودی در دسترس خواهند بود .

AT & T قیمت فروش تبلیغاتی فیلیپ 2 را برای مدتی محدود 99.99 دلار تعیین کرده است و هر ماه مبلغ 10 دلار برای برقراری ارتباط بین این ساعت هوشمند با موبایل والدین باید پرداخت شود.

ubergizmo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا