بازی Final Fantasy VII برای ios در دسترس می باشد

Final Fantasy VII یکی از تأثیر گذارترین بازی های RPG

Final Fantasy VII یکی از بازی های افسانه ای ژاپنی است که نخستین بار در پلی استیشن های اولیه در سال 1997، راه اندازی گردید و هم اکنون با قیمت 15.99 دلار در فروشگاه برنامه، آماده دانلود می باشد.

این بازی یکی از تأثیر گذارترین بازی های RPG در تمام دوران نامیده شده است.و اکنون به شکل دستی بعنوان یک برنامه جهانی برای آیفون و آیپد در دسترس است.

FFVII-1024x768
برای انتشار این نسخه، یک زمان طولانی سپری شده است. در مهر ماه سال 2013، Takashi Tokita، مدیر شرکت Square Enix اظهار داشت که چنین انتشاری با در نظر گرفتن محدودیت های فضای ذخیره سازی، می تواند سال ها طول بکشد.

خب الان مرداد سال 2015 است و این بازی به تازگی عرضه شده است، بنابراین گفته او خیلی هم دور از واقعیت نیست.

نقل قول کامل Tokita با توجه به پتانسیل لازم برای انتشار بازی Final Fantasy VII بر روی ios را در اینجا بخوانید:

اگرچه ارتقای بازی Final Fantasy VII برای تلفن همراه غیرممکن نیست اما متأسفانه در حال حاضر، مسئله فضا می باشد.

تلفن ها قادر به تأمین فضای مورد نیاز برای بازی نیستند چرا که فضای لازم آن بیشتر از یک گیگابایت است. احتمالاً مردم مجبور خواهند بود که چند سال صبر کنند.

بصورت اتفاقی، اپل محدودیت اندازه برنامه های ارائه شده برای اتصال iTunes را، از 2 گیگابایت به 4 گیگابایت افزایش داده است. این اتفاق در اوایل زمستان امسال رخ داد که انتشار برنامه های خیلی حجیم نظیر Final Fantasy VII را امکان پذیر ساخت.

چند ماه بعد، در نمایشگاه E3 در لس آنجلس، Shinji Hashimoto از شرکت Square Enix اعلام نمود که سرانجام خروجی های تلفن همراه برای ios نیز فراهم گردید.

برخلاف باور قبلی، این بازی دارای یک خروجی برای پلی استیشن اولیه نیست، اما بجای آن یک خروجی برای نسخه رایانه شخصی دارد که شامل گرافیک کمی بهبود یافته است.

FFVII-Screenshot-1024x907

البته، به منظور انطباق آن ها با صفحه لمسی آیفون، تغییراتی باید صورت می گرفت. بازیکنان بین کنترل آنالوگ مجازی و یا یک گیم پد مجازی حق انتخاب دارند.

واقعیت جالب تر این است که نسخه تلفن همراه این بازی به همراه تقلب های آماده استفاده، نظیر HP حداکثر و یا از کار انداختن برخوردهای تصادفی در نبرد، عرضه خواهد شد.

این ویژگی مطمئنناً بازی را برای بازیکنان جدید، بسیار بخشنده تر خواهد کرد.

ولی من تصور می کنم که حضور یک شخصیت پخته در تقلب ها، بازی را برای بازیکنان بسیار راحت تر می کند. مطمئنناً نبردهای تصادفی گاهی اوقات می توانند بسیار آزاردهنده باشند، اما این همان چیزی است که JRPG را به JRPG تبدیل نموده است.

Final Fantasy VII در دوران اوج خود، واقعاً چیز دیگری بود. من افرادی را می شناسم که فقط به خاطر همین بازی دستگاه پلی استیشن خریدند و یا افرادی را می شناسم که نمی توانستند یک پایه ده فوت را لمس کنند اما همچنین Final Fantasy VII را دوست داشتند. بسیاری از چیزها از سال 1997 عوض شده است، اما یکسری از چیزها نیز، همچنان یکسان باقی مانده است.

مثلاً علاقه مردم به Cloud ، Tifa و دیگر افراد باند FFVII.

Final Fantasy VII برای ios به حجم 1.63 گیگابایت، قابل دانلود است که به ios 8 و یا بالاتر احتیاج دارد و همچنین لازم به ذکر است که این بازی برای آیفون 5 و یا بالاتر بهینه شده است.

دوباره می گویم که بازی هم اکنون به قیمت 15.99 دلار، در فروشگاه برنامه در دسترس است.

آیا شما می خواهید آن را بازی کنید؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا