تصاویری که ممکن است اولین نمونه واقعی iphone 6 باشد

این می‌تواند اولین نگاه واضح و بسیار خوب به اپل iphone 6 باشد. هنوز مطمئن نیستیم، اما عکس‌ها نشان می‌دهند که اپل از بدنه آلومینیومی استفاده کرده و همچون دیگر محصولات محبوب این کمپانی (آیپاد تاچ، آیپد ایر، آیپد مینی) جنس این آیفون جدید نیز بسیار عالی می‌باشد. اگر حقیقت داشته باشد، ایفون با ویژگی‌هایی همچون بدنه ای بسیار نازک، بسیار مقاوم و شیشه عرق گیر در پشت، گوشه‌های انحنا دار و کناره‌هایی مسطح و در دور تاچ آیدی با یک حلقه فلزی بسیار زیبا. فقط می‌شود تصور کرد که در دست چقدر احساس خوبی می‌تواند ایجاد کند.

iPhone-6-shell-003

iPhone-6-complete-gold-003

عکس iphone 6

ما تعداد بسیار زیادی گزارش و شایعه در مورد عرضه iphone 6 در دو اندازه متفاوت شنیده‌ایم، که یکی از آن‌ها در اندازه فبلت قرار می گیرد و دیگری برای افرادی که ترجیح می‌دهند اندازه بیشتر کنترل پذیری داشته باشند. تعریف و تعیین این اندازه برایتان سخت باشد یا نباشد این یکی از پوسته‌های واقعی آیفون است، این تصاویر به وسیله یک منبع معتبر به نام Sonny Dickson منتشر شده است. سال پیش Dickson خیلی قبل‌تر از عرضه آیفون 5S و آیفون 5C تصاویری مطابق واقع را از آن‌ها منتشر کرد. تصاویر مقداری مبهم هستند اما احتمالا تصاویر با عمق بیشتر در آینده‌ای نزدیک از این دستگاه منتشر خواهد شد. و البته در حال حاضر نیز ما می‌توانیم چند ویژگی جدید آیفون 6 را مشاهده کنیم.

برای شروع، به نظر می‌رسد اپل جهت گیری فلش‌های دوگانه که در آیفون 5S معرفی شد را در جای خود حفظ کرده است، و دکمه‌های گرد تنظیم صدا را با چیزی کشیده‌تر عوض کرده است. هنوز زود به نظر می‌رسد، اما پوسته‌های iphone برای چند سال گذشته در کارخانه‌های مختلف در حال تغییر بوده‌اند پس نمی‌توان حدس زد که این پوسته در آخرین انتشار نیز استفاده شود. اما احتمال دارد که در هفته‌های آینده بتوانیم نگاه نزدیک‌تر و بهتری به این محصول هنوز منتشر نشده، داشته باشیم.

iPhone-6-rear-shell1

iPhone-6-complete-gold-002

و تعدادی تصاویر بیشتر که به تازگی منتشر شده است را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. این گوشی شبیه به آیپاد تاچ شده است، با همه تکنولوژی‌هایی که اخیرا در iphone گنجانده شده بود نظیر تاچ آیدی و یک صفحه نمایش بدون هیچ نقص. اگر در حقیقت نیز این نسخه طراحی شده نهایی باشد و یا حتی یک نمونه اولیه، ما قطعا مسیری که اپل رهبری می‌شود را دوست داریم.

iPhone-6-shell-001

iPhone-6-complete-gold-001

technobuffalo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا