بازگشت دوباره بازی Flappy Bird به اپ استور

توسعه دهنده‎ی بازی Flappy Bird «در نظر دارد» این بازی را دوباره زنده کند.

بازی Flappy Bird به طور غیر قابل‌ انکاری یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌ها در بازی‌های موبایل، از زمان آماده سازی این عرصه توسط Angry Birds بوده است و مطرح‌شدن دوباره آن توسط توسعه‌دهنده، زمانی که بازی به حد نهاییِ شهرت و اعتبار، هم در فروشگاه iTunes اپل و هم در فروشگاه Google Play رسیده است، می تواند خوشحال کننده باشد، با محبوبیت بسیار بالای این بازی، قویاً به نظر می‌رسید که بازی Flappy Bird ، به آخرین نقطه خود رسیده باشد، اما اکنون شرایط تغییر کرده است.

امروز در یک مصاحبه با مجله Rolling Stone از توسعه‌دهنده‎‎ی این بازی، Dong Nguyen ، می‌شنویم که «در نظر دارد» روح تازه‌ای به کالبد Flappy Bird بدمد. در این زمان، ایشان می‌خواهد با حفظ شالوده‎ی اصلی بازی، کار متفاوتی انجام دهد.

بازی Flappy Bird

بازی Flappy Bird جدید

به جای تغییر تمام بازی، Nguyen می‌خواهد به بازیکنانی که معتاد این بازی شده‌اند، هشدار دهد که استراحت کنند، به این صورت که بقیه‎ی بازی به همان صورت و در همان زمانی که بوده است باقی می‌ماند. به طور خلاصه، شما بالاترین امتیاز (high-score) خود را بدون استراحت و در یک مرتبه، نمی‌توانید به دست آورید.

بر اساس سخنان توسعه‌دهنده، هدف اصلی بازی Flappy Bird ، ایجاد محلی برای افرادی بود که می‌خواهند آرامش بگیرند و یک بازیِ راحت انجام دهند؛ این درحالی است که به هیچ‌وجه این اتفاق نیفتاد و این بازی به علت ماهیت چالش‌ برانگیزی که دارد، به عنوان منبع بزرگ سرخوردگی برای بسیاری از بازیکنان تبدیل شد. من نیز این بازی را انجام دادم، زمانی که از مرز 100 امتیاز رد می‌شوید و پرنده به لوله‌ای می‌خورد، تأیید می‌کنم که خشمگین می‌شوید.بازی Flappy Bird

این امر به علت سطح بالای معتاد کنندگیِ بازی‎ است که باعث می‌شود تصمیم بگیرید که بازی Flappy Bird را در جایگاه نخست به پایان ببرید. با این فرض، می‌توان گفت Nguyen، فردی با اصول اخلاقیِ قوی است و می‌خواهد به قوانین اخلاقیِ بازی‌های موبایل پایبند باشد، به این معنی که به جای خشم و سرخوردگی، سرگرمی و لذت را به میان توده مردم بیاورد.

تا به این جا، مشخص نیست که بازی Flappy Bird جدید (اگر این نامی باشد که بازی جدید با آن خوانده می‌شود) به بازارهای برنامه مورد نظر راه خواهد یافت و بسیار ممکن است ساخت آن زمان بر نیز باشد اما زمانی که تولید آن پایان یابد، حتماً شما را آگاه خواهیم نمود!

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا