دانلود بازی Flashout 2 برای آیفون آیپد و آیپادتاچ

تقریباً همه بازی‌های مسابقه‌ای روند یکسانی دارند، سریع بران و رقیبت را شکست بده، بعضی وقت‌ها هم ماشین خودت را ارتقاء بده. مهم نیست چقدر نسخه‌های مختلف این سبک را بازی کنم، من عاشق تک تک آنها هستم. بازی‌های مسابقه‌ای سرگرم کننده هستند، مخصوصاً وقتی رقیبت را منفجر و به قطعات کوچک تبدیل می‌کنی!

  بازی Flashout 2

بازی Flashout 2 یک بازی مسابقه ای است که در آینده‌ای خیالی اتفاق می‌افتد، زمانی که ماشین‌ها می‌توانند پرواز کنند، کف خیابان‌‌ها پول ریخته که بعضی وقت‌ها برای نابود کردن رقیبتان می‌توانید به طور کاملاً قانونی از آن استفاده کنید…

طراحی بازی Flashout 2 عالی و بدون نقص؟

مسابقات جهانی در مناظری از آینده و پر نور برگزار می‌شود که شهرهایی واقعی مانند موسکو و نیویورک نیز در آن هستند. بازی‌کنندگان در مراحلی مسابقه می‌دهند که در بالای قسمت‌های اصلی شهر قرار دارد.

شهرها با استفاده از نئون نورپردازی شده‌اند تا نشان‌گر عناصری از آینده باشند. این مناظر ما را به یاد شهرهای بلید رانر می‌اندازد، فقط کمی روشن‌تر و شادتر است.

خودروها چیزی بین پاد ریسرز و ماشین‌های پرنده از عنصر پنجم را برای ما یادآور می‌شوند. طراحی اساساً مربوط به آینده است. نه خیلی شسته و رفته و نه درهم و آخرالزمانی.

بازیکن برای کنترل ماشین، آیفون و یا آیپاد خود را مانند فرمان ماشین می‌چرخاند. در سمت چپ صفحه دکمه ترمز قرار دارد و دکمه اسلحه‌ها در سمت راست است. بعضی وقت‌ها در مسیر خود آیتم‌های جایزه‌ را برمی‌دارید. آنها بالا و پایین دکمه‌های ترمز و حمله ظاهر می‌شوند.

بازی‌های مانند اغلب دارای موسیقی ناراحت کننده‌ای هستند، بازی Flashout 2 هم فرقی با آنها ندارد. اگرچه موسیقی به اندازه بعضی‌ها آنقدرها هم حواس پرت کن نیست. تا حالا نشده که موسیقی بازی را خاموش کنم، که تقریباً همیشه این کار را در مورد بقیه بازی‌های مسابقه‌ای انجام می‌دهم.

بازی Flashout 2

روند بازی Flashout 2 چگونه است

برای شروع بهترین راه این است که آموزش‌های اولیه را انجام دهید. اینجا یاد می‌گیرید که چگونه ماشین را کنترل کنید و اینکه علامت‌های مختلف چه معنی‌ای دارند. برای مثال، یک “جابجا کننده مسیر” وجود دارد که یک مسیر جایگزین را باز می‌کند. آیتم های جایزه‌ای هم به شما سپرها و اسلحه‌های اضافه می‌دهند. علاوه‌براین به شما تعدادی مأموریت داده می‌شود که نوع آنها به آنچه در حالت مرحله‌ای اتفاق می‌افتد بستگی دارد.

پس از آن به جاده بزنید و قهرمانی را از آن خود کنید. با قسمت حرفه‌ای شروع کنید و جام آتشین را انخاب کنید. این اولین قسمت مرحله‌ای بازی را باز می‌کند. شما در 4 مسابقه در برابر 5 رقیب کامپیوتری شرکت داده خواهید شد.

دو تا از مسابقات سرراست هستند. هدف شما این است که به هر قیمتی برنده شوید. ممکن است بخواهید جوانمردانه بازی کنید اما مراقب باشید که رقیبان کامپیوتری شما اینطور نیستند، تا جایی که می‌توانند شما را هدف می‌گیرند تا خیالشان از بابت جلو زدن راحت باشد.

یکی از حالت‌های موجود، مسابقه تخریبی است، یعنی کسی که بیشتر از همه بقیه را نابود کند مسابقه را برده است، فرقی ندارد که چه کسی زودتر از خط پابان عبور می‌کند.

آخرین مسابقه “مقابله” است، که شما را در برابر یکی از رقبا قرار می‌دهد تا لیگ را کامل کنید و به مجموعه مسابقات بعدی راه پیدا کنید.

می‌توانید ماشین خود را با تجهیزات مختلف ارتقاء دهید، مانند مین‌ها، موشک‌ها و نیترو، اما برایتان چند سکه خرج برمی‌دارد.

بازی را با 5000 سکه شروع می‌کنید. با انجام مسابقه سکه‌های بیشتری کسب می‌کنید، مخصوصاً اگر برنده شوید. توسط سکه‌ها می‌توانید ارتقاء‌های قبل از مسابقه را انجام دهید و یا ماشین‌های جدید بخرید.

تجربه من نشان داده که راه بردن مسابقه این است که بهترین ماشینی را که می‌توانید بخرید و سپس همه ارتقاءهایی که می‌شود را انجام دهید. پولتان را برای ارتقاءهایی که فقط در یک مسابقه کاربرد دارند هدر ندهید، چونکه واقعاً به آن اندازه که باید فایده ندارند و شما را از خریدهای بزرگ، که ماشین‌های بهتر هستند، بازمی‌دارند.

برای پیشروی به مجموعه مسابقات بعدی، باید در همه مسابقات حداقل سوم شوید. در غیر این‌صورت لیگ را برنده نمی‌شوید و باید مراحل را دوباره انجام دهید.

می‌توانید در حالت چند نفرۀ آنلاین، با دیگران مسابقه بدهید. هم می‌توانید از طریق وای‌فای شبکه خانگی این کار را انجام دهید و هم می‌توانید از طریق مرکز بازی. من مرکز بازی را امتحان کردم، اما هیچوقت کسی را برای بازی پیدا نکردم. البته معمولاً این مسأله برای بازی‌های جدید پیش می‌آید.

بازی Flashout 2

نکات مثبت بازی Flashout 2 :

بازی Flashout 2 عالی به نظر می‌رسد و مسابقات بسیار سرگرم کننده‌اند. تعداد زیادی سکه درمسیر جمع‌آوری می‌کنید، علاوه‌براین با بردن مسابقات پول زیادی به جیب می‌زنید. بدست آوردن همه ارتقاءها برای ماشین نسبتاً آسان است و خرج زیادی نمی‌تراشد.
ظاهر ماشین‌ها و مسیرها را دوست دارم. همه چیز به نظر می‌رسد به آینده‌ای که هرگز وجود نخواهد داشت، تعلق دارد.

نکات منفی بازی Flashout 2 :

تعدای نقص اذیت‌کننده را در بازی Flashout 2 تجربه کردم، که یکی از آنها هنگ کردن بازی بین مرحله‌ها است. که پس از آن باید لیگ را دوباره شروع کنم، حتی اگر در یکی از مسابقات اول شده باشم. این مشکل پس از تازه‌ترین به‌روزرسانی بوجود آمد.
بعضی وقت‌ها آیتم های جایزه مانند نیترو را جمع‌آوری کردم اما در موجودی‌هایم نشان داده نمی‌شد.

راهی برای تغییر کنترل‌ها از کج کردن به کنترل‌های مجازی وجود ندارد. مایلم این گزینه را داشته باشم چون طرفدار کنترل به‌وسیله کج کردن نیستم.

ارزش بازی Flashout 2 :

قیمت بازی Flashout 2 برابر 2.99 دلار است که برای بازی مسابقه‌ای مثل این، قیمت خوبی است. هرچند سکه‌های بازی را می‌توانید از طریق خرید درون برنامه‌ای تهیه کنید. قبلاً هم گفتم که از بازی‌های پولی که خرید درون برنامه دارند خوشم نمی‌آید.

هرچند تجربه‌ام نشان داده که هیچوقت احساس نکردم سکه‌های مورد نیازم را نمی‌توانم از طریق خود بازی بدست‌ بیاورم.

نتیجه‌گیری:

بازی‌های مسابقه‌ای تکرار هستند. حتی برای آنهایی که ویژگی‌های جالب و گرافیک خوبی دارند، فقط باید مسابقه بدهید. اگر برای شما جذاب است، که برای من هست، پس از بازی Flashout 2 بذت خواهید برد. بازی Flashout 2 برای آی‌پد، آیفون و آیپاد تاچ موجود است. امروز بازی Flashout 2 را از طریق اپ‌استور دانلود کنید.

برنامه‌های مرتبط:

آسفالت8، ریل ریسینگ3 و سی‌اس‌آر ریسینگ بازی‌های ریسینگ عالی‌ای هستند.

شما در مورد بازی Flashout 2 چه فکر می‌کنید؟ آیا باب مزاجتان هست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا