کیبورد Fleksy استیکر‎های ایموج و فرمت GIF را پشتیبانی می‌کند

Fleksy، یک کیبورد قوی برای iOS 8 است که به شما اجازه می‎دهد که از فایل‎های دارای فرمت Gif و ایموجی‎ها استفاده کنید و قابلیت‎های خود را در آخرین آپدیت امروزش افزایش داده است.

3

حالا این اپلیکیشن دارای یک کیبورد یکپارچه از استیکر‎ها و ایموجی‎ها است که به شما اجازه‎ی برقراری ارتباط بصری فراتر از استفاده از GIF های انیمیشنی شده را می‎دهد. شما می‎توانید به آسانی در بین چسبناک‎ها و ایموجی‎ها گردش و جستجو کنید و آن‎ها را از کیبورد مربوطه ارسال کنید. فقط کافی است روی یک استیکر (چسبنده) آهسته ضربه بزنید تا کپی شود و سپس آن را در متن پیام پیست (paste) کنید. برای اینکه یک استیکر را محبوب کنید، روی آن دوباره در کیبورد مربوطه آهسته ضربه بزنید. شما می‎توانید به آخرین استکیر‎های استفاده شده دسترسی داشته باشید بین مجموعه‎ی بی انتهایی از استکیر‎ها نگاهی بیاندازید و بررسی کنید چه چیز‎هایی محبوب هستند و بسیاری از موارد دیگر.

برای دسترسی به استیکر‎های ایموجی، کیبورد Fleksy خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید. سپس، به این کیبورد در هر اپلیکیشنی سوییچ کنید، روی کلیدی که در منتهی علیه سمت راست قرار گرفته است در پایین آهسته ضربه بزنید تا به مجموع کرکتر‎های کیبورد دسترسی داشته باشید و سپس یک گزینه‎ی ایموجی جدید در بخش سمت راست در بالا مشاهده خواهید کرد.

روی آن آهسته ضربه بزنید تا به جهانی شگفت انگیز از استیکر‎های ایموجی هدایت شوید. به راحتی مجموعه‌ای که در پیش روی شما است را مرور کنید و روی یک استکیر برای کپی کردن آن به حافظه‎ی موقتی آهسته ضربه بزنید، این کار به شما اجازه می‎دهد سپس آن را در اپلیکیشن‎هایی نظیر Messages، Mail و بسیاری موارد دیگر Paste کنید. استیکرها در قالب تصاویر دارای فرمت PNG در پیام شما قرار خواهند گرفت.

1

حتی امکان همگام سازی اکانت ایموجی شما به مجموعه‌ی شخصی استیکر شما وجود دارد که با این کار ایموجی‎ها فورا در سمت راست در کیبورد Fleksy ظاهر می‎شوند. برای فعال سازی همگام سازی ایموجی، اپلیکیشن Fleksy را روی صفحه‎ی Home اجرا کنید. روی تب Extensions و سپس روی ایموجی آهسته ضربه بزنید. از شما خواسته می‎شود وارد اکانت ایموجی خود شوید، که به شما اجازه می‎دهد به مجموعه‎ی استیکر شخصی خود دسترسی داشته باشید. به هرحال، اپلیکیشن ایموجی به رایگان در اپ استور وجود دارد تا اگر به ایجاد استیکر‎های خاص خود علاقه دارید، آن را دریافت کنید.

2

Flesky به شما اجازه می‎دهد که بین میلیون‎های استیکر ایموجی براساس کلمه‎ی کلیدی جستجو کنید و حتی به دنبال تایپ کردن شما استیکر‎هایی به شما به صورت هوشمندانه پیشنهاد شود.
جدا از استیکر‎های ایموجی، این نسخه از Fleksy برای GIF ها، نیز پیشنهادات هوشمندی می‌دهد که این قابلیت را کمپانی در آپدیت اواسط آوریل خود اضافه کرده است.

در این آپدیت چنین ذکر شده است که “برای جستجو‎ها و کلمات محبوب در اکستنشن به محض اینکه شما چیزی تایپ می‎کنید با محتوای مرتبط به شما پیشنهادات هوشمندی می‎دهد.”

گزارش تغییرات کیبورد Fleksy نسخه‎ی 5.7:

•    کیبورد یکپارچه‎ی استیکر ایموچی! ما با ایموجی همکاری کرده‎ایم تا یک ارتباط بصری برای کیبورد Fleksy به همراه آوریم.
•    میلیون‎ها استیکر، روزانه هزاران عدد ایجاد می‎شود
•    پیشنهادات هوشمند، استیکر‎هایی که نظیر جادو عمل می‎کنند
•    جستجوی استیکر براساس کلمه‎ی کلیدی
•    استیکر‎های محبوب
•    مجموعه‎ی شخصی شده‎ای از استیکر‎ها
•    استیکر‎های خود را با استفاده از اپلیکیشن ایموجی ایجاد کنید
•    بهترین استیکر‎های واکنشی
•    دوبار ضربه زدن بر روی استکیر‎های برای اضافه کردن آن‎ها به بخش علاقه مندی‎ها
•    پیشنهادات هوشمند برای GIF‎ها و استیکر‎های ایموجی: جستجو‎های محبوب و کلمات شناخته شده در اکستنشن همزمان با تایپ شما در قالب پیشنهادات هوشمند ظاهر می‎شود
•    حالا امکان جستجو و ارسال GIF‎ها بسیار سریع‎تر شده است
•    اصلاح کلید شیفت برای زبان کره‎ای
•    اصلاحات متنوع دیگر و بهبود وضعیت پایداری اپلیکیشن

این اپلیکیشن 46 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپد تاچ یا آیچد دارای iOS 8.0 یا بالاتر دارد. این آپدیت برای کاربران فعالی Fleksy رایگان است.

قیمت کیبورد Fleksy در اپ استور 99 سنت است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا