بازی Flick Kick Football به عنوان اپلیکیشن رایگان هفته‎ی اپل

اپل بازی “Flick Kick Football” کمپانی Prodigy Design را به عنوان اپلیکیشن هفته‎ی خود برای این هفته انتخاب کرده است

معنای این حرف این است که از الان تا 5 شنبه‎ی بعدی شما می‎توانید این بازی محبوب فوتبالی را هم برای آیفون و هم آیپد به رایگان دانلود کنید و در 1.99 دلار هزینه‎های خود صرفه جویی کنید.

flick-2
برای آن دسته از افرادی که با عنوان این بازی آشنا نیستند باید گفت که بازی Flick Kick یک بازی فوتبالی ساده است که باید در آن شما به شیک ترین و سریع ترین حالت ممکن با سوایپ کردن بر روی صفحه‎ی نمایش دستگاه خود، گل بزنید.

بازی را می‎شود به صورت‎های مختلف انجام داد، دارای یک گرافیک زیبا است و فیزیک و روانی و دقت آن بالا است.

یادداشتی از قلم ویرایشگران اپ استور در رابطه با این بازی :

Flick Kick Football که واقعا به اسمی که دارد پایبند است، به شما اجازه می‎دهد با سریع ترین سوایپ‎ها برنده‎ی فوتبال باشید و گل بزنید. اما به دنبال تجمع مدافعین و حرکت دروازه بان از سمتی به سمت دیگر، شما باید در هر ضربه دقت زمانی خاصی را داشته باشید.

این بازی دارای گرافیکی جذاب، طرفداران پر هلهله است و برای حفظ هیجان به دایم سخت تر می‎شود، ولی استاد شدن در این بازی دارای فرمول ساده‎ای است که باعث می‎شود شما دایم بخواهید این بازی را انجام دهید.

Flick Kick تا الان محبوب ترین بازی فوتبالی من بوده است، و در میان محبوب ترین عناوین بازی‎هایی برای من قرار دارد که شیوه‎ی انجام آن‎ها سریع است. شما عملا می‎توانید از صفحه‎ی Homr آیفون خود به بازی برای یک بازی 10 ثانیه‎ای بروید، و خیلی استفاده از مکانیک‎های ساده‎ی بازی زمان نمی‎برد.

مجددا باید گفت که این بازی در اپ استور، هم برای آیفون و هم آیپد، به رایگان موجود است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا