فلیپ بورد برنامه خبر خوان زایت را به قیمت 60 میلیون خرید

به گزارش اپل سنتر فلیپ بورد امروز اعلام کرد که برنامه خبر خوان محبوب Zite را از CNN خریداری کرده است. این شرکت به جزییات قیمت گذاری وارد نشده است، اما گفته شده حدود قیمت 60 میلیون دلار است و در بخشی از معامله بدین صورت است که فلیپ بورد به زودی برای شبکه خبری CNN مجله‌های اختصاصی درست می‌کند.

zite-1

کسانی که با این برنامه خبر خوان آشنا نیستند باید بگوییم که Zite به عنوان مجله‌ای هوشمند عنوان گذاری شده بود. در واقع به شما کمک می‌کند تا موضوعات جالب خواندنی را کشف کنید. تقریبا چیزی شبیه به Pandora در بخش فید RSS، برنامه خبر خوان باهوش زایت میلیون‌ها مقاله را هر روزه از حدود 40 موضوع اصلی جمع آوری می‌کند و سپس بر اساس عادات و ترجیحات خواندن شما در موضوعات مختلف به شما محتوای خواندنی پیشنهاد می‌کرد.

بخشی از اطلاعیه فلیپ بورد:

امروز هیجان زده به استقبال تیم زایت می‌رویم و همکاری خود با CNN را اعلام می‌کنیم. به عنوان یکی از دوست داران خبر و خبر خوانی، من همیشه کار این دو شرکت را تحسین کرده‌ام. زایت همیشه با پیشنهاد محتوا‌های عالی و با موضوعات خاص من را شگفت زده کرده است. و CNN مدت زیادی است که به وسیله این اپلیکیشن عالی همه اخبار جهان را پوشش می‌دهد.

ما زایت را از CNN خریدیم تا به حرفایی که بسیار زیاد از طرف شما شنیده‌ایم جامه عمل بپوشانیم. با اینکه شما هم‌اکنون نیز قادر به خواندن هزاران منبع که در بیش از 20 منطقه وجود دارد هستید، اما شما دوست دارید راه‌هایی آسان‌تر و بهتر را برای مطالبی که اهمیت می‌دهید داشته باشید. ما شخصی سازی را به زایت اضافه می‌کنیم و به فلیپ بورد توانایی پیشنهاد دهی می‌دهیم. و در آینده مجله‌ی شخصی قدرتمندری را خواهیم ساخت که میلیون‌ها خواننده از آن لذت ببرند.

در حالی که تیم زایت و فلیپ بورد با یکدیگر ادغام شده‌اند و از این به بعد با یکدیگر کار خواهند کرد، کاربران برنامه خبر خوان زایت باید بدانند که می‌توانند استفاده خود از این اپلیکیشن را ادامه دهند و در آینده‌ای نزدیک قادر خواهند بود تجربه‌ای بسیار عالی از زایت را در فیلپ بورد داشته باشند. به خود لازم می‌دانیم تا در آینده‌ای نزدیک جزییات بیشتری منتشر کنیم و اکنون از آنچه پیش رو داریم بسیار هیجان زده‌ایم.

متاسفانه با حرفی که در پاراگراف آخر گفته شده، به نظر می‌آید فلیپ بورد هیچ برنامه‌ای در آینده برای ارائه آپدیت زایت نخواهد داشت. در واقع از اینکه در آینده‌ای نزدیک این برنامه خبر خوان فعالیتش متوقف شود تعجب نخواهیم کرد.

اپلیکیشن زایت در سال 2011 شروع به کار کرده بود، و به وسیله CNN با قیمت 25 میلیون دلار در همان سال خریداری شده بود. سهم فلیپ بورد در آن زمان 160 میلیون دلار بود و ارزش گذاری جدید آن کمتر از 1 میلیارد دلار بوده است. این اپلیکیشن 100 میلیون کاربر دارد، و حدود 2.5 میلیون خواننده صفحه در طول یک ماه دارد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا