نرم افزار FolderEnhancer برای iOS 7 عرضه شد

نرم افزار FolderEnhancer یا همان تقویت کننده پوشه ای iOS، برنامه ای است که توسط لَنس فِتِرز توسعه داده شده و یکی از بزرگترین و طولانی مدت ترین پکیج های نرم افزاری ای به شمار میاد که در سیدیا (Cydia) موجود می باشد. هنگامی که اپل توانایی ایجاد فولدر ها در iOS را معرفی کرد، از جایی که هر چیزی که به عنوان یک چیز اولیه ارائه می شود مسلما بهترین نیست، نیاز به برنامه هایی برای تکمیل کردن داشت.

کار FolderEnhancer چیست ؟

یکی از کار های این نرم افزار این است که به پوشه هایی که تعدادی اپ را در دل خود دارند اجازه می دهد تا به طور مستقیم درون پوشه های دیگر قرار بگیرند.

فولدر اینهنسر (Folder Enhancer) جدید، علاوه بر همه چیز هایی که گفتیم یک سری زمینه های آشنا را هم شامل می شود که به اکستنشن ها کمی صفا می دهد و به کاربران امکان می دهد تا آن را مطابق با مزه دهنشان [نقـــــی!] چینش کنند! انیمیشن ها هم مثل خیلی دیگر از بخش ها می توانند روشن یا خاموش باشند و همچنین به راحتی به عنوان یک گزینه زمینه ای در دسترس [باشند – حذف به قرینه لفظی :پی]!

همچنین یکی دیگر از ویژگی های FolderEnhancer این است که به وسیله آن می توان پوشه های موجود در اپ لانچ را به علاوه ی این که با فشردن دکمه خانه به صورت خودکار تمامی پوشه ها بسته شوند، کنترل نمود وجود دارد. فترز عزیز، همچنین یک سری از ویژگی های اضافه را برای عرضه در آینده در نظر گرفته، اما نه تا هنگامی که FolderEnhancer (iOS 7) همچنان یک مکمل برای هر دستگاه جیلبریک شده است.

خب، در این زمان، موقعیت خوبی برای توسعه دهنده ها به وجود آمد. اپ FolderEnhancer هم یکی (شاید هم تنها ترین!) از برنامه آی او اسی بود که به عنوان یک پاسخ تمام کننده به تمامی نیاز ها دولوپ شد. از جمله توانایی های آن ارائه تقویت کننده هایی است که کار کردن با iOS 4.0 و ورژن بالاتر را به یک آرامش تبدیل کرد.

iOS هم این روز ها با بهره گیری از فولدر های صفحه ی HOME، به طور قابل توجهی سیر پیشرفت حیرت انگیزی را پیش روی خود داشته است. از جایی که این، آخرین مرحله از ترقی آی او اس نیست، نرم افزار FolderEnhacner (نسخه iOS 7) مورد توجه عموم مردم قرار خواهد گرفت.

Folder-Enhancer-iOS-7
توسعه دهنده نرم افزار Folder Enhancer نیز علناً اعمال تقویت ها و بر طرف نمودن نقطه ضعف ها در iOS جدید را می پذیرد. برای توسعه دهندگان Jailbreak World هم این طور چاپلوسی ها برای طرف مهندسین اپل دیگر عادی شده است! تقویت گر پوشه به کل، پکیچی مجزا از دیگر ارائه های اصلی است و تعدادی ویژگی که در اجرای پوشه های اپ iOS 7 کمک رسانی می نماید را پیشنهاد می کند.

من که به شخصه علاقه ای به شلم شوربا بودن در اسمارت فونم ندارم شما را که نمی دانم! برای همین اصلا از سیدی و توییک های اون استفاده نمیکنم و همچنین دستگاهم رو هم جلبریک نکردم. در هر صورت که این یکی از پرخواسته ترین ویژگی ها از طرف کاربران است. فترز همچنین قابلیتِ داشتن پوشه های بزرگتری را که به وسیله آن کاربران بتوانند لی آوت های متعددی برای جای دادن تعداد زیادی از اپ ها را داشته باشند، فراهم آورده است. یکی از بزرگترین مشکلات iOS هم، همانطور که خودتان هم می دانید اینست که اپل از استفاده حداکثری از فضای موجود بر روی صفحه نمایش برای اختصاص به پوشه ای بزرگتر امتناع می کند.

iOS-Screenshot-20140125-202256-01

می توانید برنامه FolderEnhancer را به رایگان از این لینک برای iPhone 5S، iPhone 5C، iPhone 5، iPad، iPod Touch دانلود کنید و فیلم آموزشی آن را از اینجا ببینید.
در ضمن، دیگر توضیحات اپ هایی که به طور اختصاصی از آی اپل سنتر ارائه می شوند را فراموش نکنید! این بخشی است که برای راحتی هر چه تمام تر شما کاربران عزیز راه اندازی شده است… تنکـــس :دی

منبع : RedMondPie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا