کد مربوط به قابلیت Force Touch در iOS 9 کشف شد

آیفون جدید دارای تکنولوژی Force Touch خواهد بود

هکر و توسعه دهنده‎ی معروف iOS یعنی Hamza Sood کدی را در رابطه با قابلیت Force Touch در iOS 9 کشف کرده است. او تصویری از این کد را امشب در توییتر توییت کرده است، با گفتن این نکته که به نظر اپل در حال تست حرکات دست روی صفحه کلید آیفون 6 اس است که از طریق Force Touch فعال شده است.

iPhone-6-screen-corner
با توجه به اینکه انتظار می‎رود آیفون 6 اس در طول هفته‎های آتی رونمایی شود، و اعتقاد همه این است که تولید انبوه این گوشی شروع شده است، به نظر می‎رسد که این کد تایید می‎کند که آیفون جدید دارای تکنولوژی Force Touch خواهد بود، قابلیتی که در حال حاظر در مک بوک‎ها و ساعت اپل وجود دارد.

برای آن دسته از افرادی که با این قابلیت آشنا نیستند باید گفت که این قابلیت به دستگاه امکان این را می‎دهد که میزان فشار و نیروی وارد شده توسط کاربر روی صفحه‎ی نمایش را درک کند.

گفته می‎شود که این ویژگی دری را برای میان بر‎ها، منو‎های مخفی و دیگر عناصر UI مختلف هم برای اپلیکیشن‎های پایه و هم اپلیکیشن‎های شخص ثالث، باز خواهد کرد.

کد فرضی جناب آقای Sood آخرین مورد در بین مدارکی است که نشان از این دارند که گوشی‎های نسل بعدی آیفون دارای این تکنولوژی خواهند بود.

در خرداد ماه ، وب سایت Bloomberg گزارش داد که اپل تولید آیفون‎های دارای قابلیت Force Touch را شروع کرده است، و آنالیزور مورد اعتماد برنامه‎های اپل یعنی Ming-Chi Kuo این داستان را تایید کرده است.

عقیده‎ی عموم بر این است که اپل در حال برنامه ریزی رخدادی برای روز 4 شنبه به تاریخ18 شهریور است که در آنجا از آیفون‎های جدید به همراه یک تلویزیون اپل پیشرفته تر و احتمالا آیپد‎های جدید، رونمایی خواهد کرد.

اوایل امروز، در یک گزارش ادعا شد که این رخداد در سانفرانسیسکو و در محل عظیم Civic Auditorium برگزار خواهد شد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا