foxconn company apple

foxconn درفکر ایجاد کارخانه های تولیدی در آمریکا

foxconn شرکت تایوانی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات الکتریکی است . این شرکت در سال 1974 تاسیس شده و در حدود 920 هزار نفر پرسنل دارد. این شرکت قطعات شرکت های بزرگی همچون اپل , نوکیا , موتورولا , سونی و دل را تولید میکند…جالب است بدانید که شرایط کاری در این شرکت بقدری سخت است که در 5 ماه حدود 13 نفر با پریدن از پنجره خود کشی کرده اند و برای جلوگیری از خود کشی کارگران دور تا دور پنجره های کارخانه را حفاظ گذاشته اند.

مدیر foxconn company

foxconn در امریکا

بر اساس گزارشات ، کمپانی Foxconn در حال برنامه ریزی برای ایجاد کارخانه های تولیدی دز ایالات متحده آمریکاست.یه گزارش DigiTimes این کمپانی هم اکنون در حال انجام ارزیابی هایی در بعضی شهر ها از جمله دیترویت و لوس آنجلس می باشد.

از آنجایی که تولید محصولات اپل کار پیچیده ای است ، ارزیابان بازار انتظار دارند که این کارخانه ها در آینده تمرکز خود را روی ساخت تلویزیون های LCD قرار بدهند که میتواند بسیار ماشینی تر و راحت تر باشد.

شرایط کار در foxconn

دوره آموزشی Foxconn

در همین حال ، مدیر عامل کمپانی Foxconn آقای Terry Guo در یک مراسم عمومی که اخیرا برپا شده بود اشاره کرد که این کمپانی در حال برنامه ریزی یک دوره آموزشی برای مهندسان ساکن آمریکا است. در این دوره آموزشی، مهندسان ساکن آمریکا را به تایوان یا چین می آورند تا در بخش طراحی و تولید محصولات شروع به کار کنند.

بر اساس گزارشات ، کمپانی Foxconn برای این دوره آموزشی در حال مذاکره با دانشگاه MIT می باشد.

آموزش foxconn MIT

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا