فاکسکان و کمبود صفحه نمایش آیفون 6 و 6 پلاس

به گفته مجله وال استریت همچنان که تقاضای آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بالا می رود شرکت فاکسکان با کاهش تولید صفحه نمایش برای این گوشی ها مواجه شده است . برخلاف سال های گذشته فاکسکان برای این گوشی دست به کار بزرگی زد و تصمیم گرفت نسخه های خیلی زیادی از این محصول را تولید کند و همیکنار را هم انجام می دهد اما تقاضا خیلی بالا رفته است و خیلی ها سفارش داده اند و فاکسکان وظیفه دارد به همه تقاضاها پاسخ دهد.

این شرکت تایوانی بیش از یک میلیون کارگر چینی دارد ، همچنین بیش از صد خط تولید ساعت در Zhengzhou را نیز راه اندازی کرده است ، چالش بزرگ این روزهای این شرکت پیچیدگی های تولید دو مدل آیفون6 می باشد به ویژه آیفون6 پلاس که با سایز نمایشگر بزرگ تر مشکلات بیشتری نیز دارد. به گفته مردم همین موضوع باعث شده در موج اول تعداد مدل 4.7 اینچی که عرضه می شود دو برابر مدل 5.5 اینچی باشد.

بنابر گزارش هایی شرکت فاکسکان 200 هزار کارگر جدید در ژونگ ژو را استخدام کرده تا روی محصول جدید شرکت اپل کار کنند ، حتی با وجود افزایش نیروی کار و خروجی 140 هزار آیفون6 و آیفون6 پلاس به صورت روزانه هنوز نمی توان به تقاضاها و پیش خریدهایی که از 12 سمپتامبر آغاز شده است پاسخ داد!

iphone6plus

یکی از گزارش ها اعلام کرده که صقحه نمایش آیفون5.5 اینجی یا همان آیفون6 پلاس با مشکلات تولید مواجه شده است و تا الان فقط 50 الی 60 درصد تقاضاها برای 19 سمپتامبر آماده است . قبلا هم پیش بینی شده بود که یکی از مهم ترین مساپل تولید آیفون6 پلاس صفحه نمایش آن باشد.

اپل قبلا هم با کاهش تولید مواجه شده بود و توانسته بود یا سطح شیب دار و نسبتا قابل قبولی به تمامی تقاضاها پاسخ بدهد. اپل در تاریخ 19 سمپتامبر عرضه آیفون6 / 6پلاس را به تعداد انگشت شماری از کشورها آغاز می کند و برنامه ریزی کرده که یک هفته بعد از آن یعنی در تاریخ 26 سنمپتامبر به اکثر بازار های جهانی بفرستد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا