آیفون 6 دارای کیس ضد آب Frē محصول لایف پروف می‌باشد

این روزها زمانی که واژه‌ی «ضد آب» را در مورد کیس‌ تلفن‌های هوشمند می‌شنوید بیشتر به معنای مقاوم در برابر آب است تا ضد آب. تفاوت بسیار مهمی بین این دو کلمه وجود دارد. مقاوم در برابر آب به معنای این است که می‌تواند شسته شود، در حالی که ضد آب یعنی بر اساس استانداردهای جهانی در عمق و زمان مشخصی از آب دستگاه همچنان کار بکند.

1

مجموعه‌ی کیس‌های Frē برای آیفون 6 تا جایی که می‌شده ضد آب هستند و همچنان دسترسی به صفحه نمایش و همه‌ی پورت‌های مورد نیاز را نیز فراهم می‌کنند. چه شما به درون دریای خزر شیرجه روید، در کوه‌های آلپ اسکی سواری کنید، یا در یک عروسی واقع در محیطی سر باز در ماه نوامبر حاضر شوید؛ این کیس از تلفن همراه شما محافظت می‌کند.

این کیس فوق محافظتی به صورت کامل و با پیله‌ای از مواد با دوام دور تا دور آیفون 6 را در بر می‌گیرد. این محافظ ضد آب تا عمق ۶.۶ فوت (دو متر) به مدت یک ساعت می‌تواند از موبایل شما حفاظت کند. کیس مذکور طراحی شده تا حتی اجازه‌ی ورود ذره‌ای گرد و خاک را به درون درگاه‌های حساس موبایل شما ندهد.

این دستگاه بالاترین رتبه و امتیاز را از استاندارد بین المللی موجود برای حفاظت از صدمات خارجی دریافت کرده است، بدین معنا که می‌تواند به مدت هشت ساعت در مقابل کولاک شدید هم مقاومت کند.

بر خلاف کیس‌های نازکی که به نظر مناسب می‌آیند، ولی در حقیقت در مقابل افتادن هم از گوشی محافظت نمی‌کنند، Frē از آزمایشات استاندارد ارتشی ایالات متحده برای افتادن از بیش از شش فوت بر روی زمین هم سر بلند بیرون آمده است.

پوشش صفحه نمایش داخلی این کیس از صفحه‌ی آیفون 6 در مقابل خش، لکه‌ها و گرد و خاک محافظت می‌کند، با وجود این که مشکلی برای تاچ آیدی هم به وجود نمی‌آورد. این قسمت همچنین به موبایل کمک می‌کند تا به خوبی درون این محافظ ضد آب جای بگیرد.

دوربین پشتی به جهت اطمینان از عدم مشکل زایی این کیس برای عکاسی توسط یک لنز شیشه‌ایِ نوریِ ضد انعکاس پوشانده می‌شود. حتی زمانی که آیفون 6 به طور کامل در Frē قرار گرفته است، به لطف سیستم افزایش صدای طراحی شده که صدای بلندگوهای داخلی آیفون را تقویت می‌کند، همچنان می‌توانید به موسیقی‌های خود مانند زمانی که کیسی وجود نداشت گوش کنید.

روی همه‌ی دکمه‌ها به طور کامل پوشانده شده اما شما با استفاده از دکمه‌های خارجی می‌توانید به راحتی آن‌ها را کنترل کنید. درگاه‌ها هم همگی در مقابل ضایعات بیرونی تا زمانی که شما به صورت فیزیکی دسترسی آن‌ها را آزاد نکنید پوشیده شده است. با این حساب همه چیز کاملاً در برابر آب، برف و گل محافظت شده است.

مجموعه‌ی Frē در رنگ‌های سیاه، صورتی، سفید، آبی، بنفش و قرمز به بازار می‌آید. شما می‌توانید همین امروز سفارش خود را از طریق آمازون با قیمتی بین ۷۰ تا ۷۲ دلار، وابسته به رنگی که انتخاب می‌کنید، ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا